Дієтолог Фока: У Ломаченка такий психолог, що йому самому фахівець потрібен

15:55, 06.02.2021. Новини 649

Дієтолог Фока: У Ломаченка такий психолог, що йому самому фахівець потрібен

Український дієтолог Олександр Фока, який раніше працював з Василем Ломаченком, але перейшов в команду Теофімо Лопеса, міркує про причини поразки українця.

"У Василя такий психолог, що йому самому такий фахівець потрібен. Він для мене теоретик. Чи не бачив нічого надприродного. І у цього психолога тільки один Вася. Він працював з шаблістками, але вигнали його звідти, наскільки знаю. У нього був свій кабінет в Конча-Заспі. І зараз один Вася залишився.

Вася піде через рік-два, і з ким він залишиться? Знову піде, повернеться до наукової роботи? Показник твоєї роботи - затребуваний ти, чи приходить до тебе хтось. Або взяти якогось посереднього боксера і з ним показати результат. А не з Усиком, наприклад. З Усиком легко показати результат. На Усику, навіть мало чого роблячи, ти будеш виглядати дуже добре, тому що це Усик. А з якимось боксером слабшим дуже складно показати результат. Ну а по психологу буде зрозуміло після Васі. Хоча мені все і так зрозуміло. Не вважаю його фахівцем, чисто теоретиком", - цитує Фоку Xsport.


Теги:Василь Ломаченко, ТеофіМо Лопес, олександр фока

Новини
Більше новин

Читайте також