Екс-тренер Вайлдера: З ним покінчено

8:55, 07.02.2021. Новини 3244

Екс-тренер Вайлдера: З ним покінчено

Марк Бреланд, колишній тренер екс-чемпіона WBC в суперважкій вазі Деонтея Вайлдера (42-1-1, 41 КО), прокоментував поведінку боксера після другого поєдинку з Тайсоном Фьюрі (30-0-1, 21 КО).

"Кар'єра Вайлдера на цьому закінчена. Зі мною покінчено. І з ним покінчено. От і все. Так це правда. У Вайлдера немає більше нічого, крім його неймовірної потужності. Але зверніть увагу, що тільки лише на одній потужності він домігся дуже багато чого, зайшов дуже далеко. Він каже, що я підсипав йому щось в воду.

Але на повторах ви можете побачити, що я навіть не торкався до його води. Незважаючи на все це, я тут, щоб допомогти йому. Знаєте адже, перемога бійця - це перемога і його тренера.

Деякі не вміють програвати. Але якщо ти програв, то ти програв. Не варто шукати, на кого б звалити всю провину. Краще зосередитися на собі. Його слова про те, що у Фьюрі в рукавичках був якийсь заборонений предмет? Ну, я ж не знаю напевно, але дуже сильно сумніваюся. У будь-якому випадку він не збирається реваншуватися з Фьюрі", - сказав Бреланд.


Теги:Деонтей Вайлдер, тайсон фьюрі

Новини
Більше новин

Читайте також