Вайлдер про критику екс-тренера: Чути все це з його уст досить боляче

14:55, 08.02.2021. Новини 1695

Вайлдер про критику екс-тренера: Чути все це з його уст досить боляче

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Деонтей Вайлдер (42-1-1, 41 КО) відповів своєму екс-тренеру Марку Бреланду, який заявив, що кар'єра американця закінчена.

"Ця людина так довго була зі мною, і навіть коли багато хто думав, що я його переріс, що я повинен його звільнити, я все одно продовжував тримати його в команді. Тому чути все це з його уст дуже неприємно і навіть досить боляче. З іншого боку, це дозволяє мені утвердитися в думці, що тут щось точно нечисто. Звідки це взагалі йде? Це через те, чого я домігся, а його кар'єра була короткою? Заздрість. Не розумію, звідки це взялося.

Насправді ми знаємо, в чому справа. Я сказав Джею Дісу: "Впевнений, Марк щось зробив з водою". Точно вам кажу. Я ж знаю, як я себе почував в рингу. Це був не я. Бреланд мені заздрив. Тепер все стало ясно. Я сказав Джею: "Тримай друзів близько, але ворогів ще ближче". Після першого бою він відразу ретирувався, немов був злий. Після другого бою було те ж саме.

Я такий радий, що не помер. Він каже, що моя кар'єра закінчена? Це тільки початок величі. Але для тебе, мій друг, це точно кінець. Він точно винен в тому, що сталося. Але тобі зламати Короля. Король - це король. Король знає, як повернутися і продовжити правління", - сказав Вайлдер в інтерв'ю 78 Sports TV.


Теги:Деонтей Вайлдер, тайсон фьюрі

Новини
Більше новин

Читайте також