Тренер Руїса: Він повертається на правильний шлях

6:55, 09.02.2021. Новини 422

Тренер Руїса: Він повертається на правильний шлях

Тренер Хорхе Капетільо заявив, що екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Енді Руїс схуд на 10 кілограмів і готується до повернення.

"Для мене було дуже важливо, як професіоналу, так і людині, якби Енді і Тайсон могли ділити один зал, спілкуватися, розповідати про свої родини. Це було б гарною мотивацією для Енді. Енді добре відгукується про Тайсона. Енді, як і Тайсон, людина віри і сім'ї. Ми всі робимо помилки. У них добре ставлення один до одного. В цьому суть життя. Ми робимо помилки, падаємо, але ми повинні вставати і рухатися вперед.

Боєць ніколи не програє, через те що його збивають з ніг. Він програють, тому що не встає. Я хочу, щоб Енді довів собі, що це був просто невдалий бій. Тому що він не був вдалим, тому що Джошуа впав, але знову встав. Джошуа не став бігати. Всі бачили, що сталося. Я б хотів знову побачити Енді чемпіоном.

Енді - дитина. Він відволікся. Тепер я бачу, що він став більш врівноваженим зі своєю сім'єю. Він повертається на правильний шлях, особливо в розумовому відношенні. Він знову голодний. Він дізнався, що значить бути чемпіоном світу. Я бачу, він хоче більшого! Але потрібно бути готовим жертвувати собою. Зараз він часто буває поруч з Канело, у якого цей настрій день у день. І це має великий вплив на Енді. Його вага знизилася на 25 фунтів. Він виглядає дуже струнким. Він не хоче виглядати товстим перед Рейносо", - заявив Капетільо в інтерв'ю Sky Sports.


Теги:Енді Руїс, Хорхе Капетільо

Новини
Більше новин

Читайте також