Белью отримав догану від Sky Sports за поведінку під час бою Усик-Чісора

20:55, 12.02.2021. Новини 1701

Белью отримав догану від Sky Sports за поведінку під час бою Усик-Чісора

Екс-чемпіон світу в першій важкій вазі Тоні Белью зізнався, що отримав догану від Sky Sports через свою надмірну емоційність під час бою його друга Дерека Чісори (32-10, 23 КО) та Олександра Усика (18-0, 13 КО), який відбувся у листопаді минулого року і завершився перемогою українця рішенням суддів.

"Ми з Дереком є ​​близькими друзями. У мене вже не залишилося так багато близьких друзів в світі боксу. До того ж не так багато хлопців, які відкрито підтримували мене, коли я бився. Дерек завжди був поруч, особливо в великих боях. Завжди кричав і підтримував. Я вірний чоловік і завжди хочу відплатити за доброту і вірність.

Ніч бою Чісори і Усика, була дуже емоційною. В остаточному підсумку я отримав догану, і мене насварила керівництво Sky Sports. Так нехай просто не ставлять мене коментувати поєдинки, в яких б'ються мої друзі. Того вечора в рингу був один з найближчих мені хлопець, і він б'ється з суперником, з яким я відносно недавно провів бій. Що вони очікували від мене. Я повинен був смиренно сидіти і не проявляти емоцій.

Я не турбуюся, що мене вичитають. Я просто продовжую йти своєю дорогою і можу сказати, що завжди буду підтримувати Дерека Чісору. Мене не хвилює навколишнє середовище, атмосфера або суперник", - сказав Белью.


Теги:Дерек Чісора, Олександр Усик, Тоні Белью

Новини
Більше новин

Читайте також