Джо Джойс: В Усика є багато уболівальників в Великобританії

21:55, 14.02.2021. Новини 420

Джо Джойс: В Усика є багато уболівальників в Великобританії

Британський суперважковаговик Джо Джойс (12-0, 11 КО) вважає, що бій з українцем Олександром Усиком (18-0, 13 КО) відбутися в Великобританії.

"Зараз Усик - перший номер рейтингу WBO, а я - другий. Буде логічно, якщо ми поб'ємося один з одним. Тим більше, що Ентоні Джошуа і Тайсон Фьюрі працюють над власним боєм, можливо навіть не одним. WBO підтримує цей бій, вони хочуть його влаштувати, а фанати - побачити.

Я знаю, що в Усика є багато уболівальників в Великобританії. Він ніколи не боявся подорожувати. Пам'ятаю, як бився з ним у Всесвітній серії боксу в східному Лондоні. Мені здавалося, що я виступаю в Україні. Мабуть, всі українці, які живуть у Великобританії, приходять підтримати своїх хлопців, коли вони виступають. Якщо фанатам дозволять відвідати наш бій, то атмосфера буде чудовою. Його фани принесуть барабани, співатимуть і кричати, тому я впевнений, що для нього не проблема побитися тут", - сказав Джойс.

Джойс і Усик зустрічалися в напівпрофесійної лізі WSB. Тоді Усик переміг Джойса за очками.

Усик і Джойс можуть провести поєдинок за титул тимчасового чемпіона WBO. Олександр Красюк зазначив, що вони з промоутером Джойса не домовилися про фінансові умови організації бою.


Теги:Джо Джойс, Олександр Усик

Новини
Більше новин

Читайте також