Хірн: Третій бій Альварес-Головкін все ще можливий

7:55, 25.02.2021. Новини 326

Хірн: Третій бій Альварес-Головкін все ще можливий

Глава промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн висловився щодо можливого третього бою між чемпіоном світу WBC і WBA в суперсередній вазі Саулем Альваресом (54-1-2, 36 КО) та чемпіоном IBF і IBO в середній вазі Геннадієм Головкіним (41-1-1, 36 КО).

"Канело ясно дав зрозуміти, що його мета - стати абсолютним чемпіоном світу в другій середній вазі. Звичайно, третій бій з Головкіна все ще можливий. Як на мене, так це найбільш значимий поєдинок в боксі. Але Канело - сам собі начальник. Треба розуміти, що Канело є дуже цілеспрямованою людиною. Якщо він зосередиться на чому-небудь, то докладе всіх зусиль, щоб цього досягти. Ще до бою з Каллум Смітом мені було відомо, що він планує завоювати всі титули в суперсередній дивізіоні. Я не вірю, що після цього він повернеться в середню категорію. Геннадій же володіє поясами в 160 фунтах, так що йому, ймовірно, доведеться піднятися в 168.

Думаю, він погодиться на це піти. Тому я не вважаю, що цей бій можна зовсім викинути з рівняння, але очевидно, що Геннадій знаходиться на тому етапі своєї кар'єри, коли хоче цих великих поєдинків якомога швидше. Канело ж в даний момент зосереджений виключно на об'єднанні всіх титулів у другій середній вазі", - сказав Хірн.


Теги:Едді Хірн, Сауль Альварес, Геннадій Головкін

Новини
Більше новин

Читайте також