Красюк: Поки незрозуміло, з ким і коли Усик проведе наступний бій

13:55, 26.02.2021. Новини 640

Красюк: Поки незрозуміло, з ким і коли Усик проведе наступний бій

Генеральний директор К2 Promotions Олександр Красюк висловився про можливий бій між українцем Олександром Усиком (18-0, 13 КО) і британцем Джо Джойсом (12-0, 11 КО).

"За контрактом з Усиком у нас залишився ще 1 поєдинок. Після нього Саша вибрав шлях вільного агента. Він хоче провести переговори з усіма зацікавленими сторонами і вибрати для себе найбільш вигідний варіант. Поки незрозуміло, як, коли і з ким Усик проведе наступний бій.

З WBO у нас сталася якась колізія. Вони оголосили поєдинок Усик - Джойс і закликала сторони провести переговори без двох дуже важливих моментів.

Перший - без отримання готових контрактів за основний пояс (між Джошуа і Ф'юрі - прим.). Без основного поєдинку немає підстави для оголошення тимчасового чемпіона.

І другий момент - не було точної пропорції розподілу гонорарів у разі промоутерських торгів. Це те, з чим ми зараз будується.

У таких випадках, відсоток вираховується за кількістю офіційно отриманих сум за останні три поєдинки і в цьому параметрі Усик міцно переважає.

Розподіл 93 на 7, а мінімальний розподіл має бути 80 на 20. Зараз ми знаходимося в очікуванні того, що ж вирішить сторона Джойса", - сказав Красюк в прямому ефірі інстаграм-сторінки "Великий Куш".


Теги:Олександр Усик, Олександр Красюк, Джо Джойс

Новини
Більше новин

Читайте також