Бетербієв: Не дозволяю собі ніяких поблажок

17:55, 03.03.2021. Новини 461

Бетербієв: Не дозволяю собі ніяких поблажок

Чемпіон світу за версіями WBC і IBF в напівважкій вазі росіянин Артур Бетербієв поділився очікуваннями від бою з німцем Адамом Дайнесом, який відбудеться 20 березня в Москві.

"Мій майбутній бій буде першим у моїй професійній кар'єрі, який я проведу в Росії. Це радує. Мені приємно, що я зможу виступити у себе на батьківщині, перед своїми вболівальниками. Я сильно мотивований, для мене важливо захистити свої чемпіонські пояси. Мій суперник приїде до мене додому, що забрати їх. І моя мета - не допустити цього. Я отримую задоволення від кожного бою, і прагну до всіх майбутніх поєдинків підходити з новими навичками. Як і раніше розраховую, що колись нарешті стану хорошим боксером.

Що стосується мого суперника і самого бою - у нас є варіанти, які ми опрацьовуємо з командою. Навіть найтитулованіший боксер не здатний повністю змінитися за час однієї підготовки. Те, що напрацьовано роками, за один тренувальний табір не поміняти. Тому заготовки, і варіанти дуже важливі - але як складеться сам бій ніхто не може передбачити. Ти можеш враховувати безліч чинників перед поєдинком, але в рингу багато що може піти інакше. Тим більше в чемпіонських боях, де обидва суперники сильно мотивовані.

До всіх своїх боїв я готуюся на 100%, не дозволяю собі ніяких поблажок. Розраховую, що і до майбутнього поєдинку я підійду в повній готовності і у відмінній формі. Я проходжу збір в Кисловодську, і на даному етапі можу сказати, що він проходить дуже добре. Все йде, як і було заплановано - без будь-яких проблем. Найближчим часом ми підем в Москву, там пройде фінальна частина підготовки. Протягом усього табору я тренуюся разом з усією своєю командою. До мене приїхали тренери з Канади. Так що якихось змін в цьому плані немає", - сказав Бетербієв.


Теги:Артур Бетербієв, Адам Дайнес

Новини
Більше новин

Читайте також