Анонс: Байсангуров - Конєчни, Васкес - Оквендо

11:22, 05.10.2012. Новини 3712

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/img-39211.jpg-600-4589575656.jpg />

Заур Байсангуров (27-1-0, 20 КО) - Лукаш Конєчни (48-3-0, 23 КО).

Палац Спорту, Київ, Україна. Бій за звання чемпіона світу WBO у другій напівсередній вазі


Доволі цікавий на нас очікує поєдинок. Це за умови, що Конєчни не так сильно постарів від своєї версії 2008 року, коли він зустрічався з українцем Сергієм Дзинзируком. Сам чех запевнив, що підготовка до бою із Заурбеком пройшла чудово, і він перебуває в дуже хорошій формі. Якщо це так, то російському чеченцю буде дуже навіть нелегко провести свій перший захист титулу.

В суботу у київському Палаці Спорту ми побачимо двох абсолютно різних за стилями ведення бою боксерів, хоча є одна риса, яка їх об'єднує обох: і Лукаш, і Заур люблять виступати у рингу агресорами і не втікають у разі чого від обміну ударами. Ну що ж, тим цікавіший буде бій. Козирі Байсангурова перед своїм суперником - це габарити і потужний удар. Праву гармату чеченця на собі відчув уже не один суперник. Багато бійців падали від загальної акумуляції ударів Заура, хоча він у своєму арсеналі має також і разовий нокаутуючий панч.

img-39211.jpg-600-45895656.jpg (56.31 Kb)

Конєчни більш рухливий боєць, який активно використовує блок, і свої удари наносить, моментально виходячи із захисту. До речі, амплітудою і швидкістю ударів Лукаш може здивувати будь-кого. Це може стати його ключем до успіху, адже одним з мінусів Заурбека є його далеко не досконалий захист (до речі, про це наголошував сам Конєчни на одній зі своїх прес-конференцій у Чехії). Окрім того, Лукаш кращий на ногах, і має більше досвіду. Технічним бійцям завжди нелегко з чехом. А хто у це не вірить - передивіться поєдинок Конєчни - Дзинзирук, і ви усе зрозумієте.

Прогнозуємо, що бій буде доволі близьким до моменту, коли Байсангуров все ж зловить Конєчни на свою праву. Не думаємо. що це трапиться раніше другої половини бою, бо в початкових раундах чех ще буде свіжим і зможе уникати потужних ударів суперника.

Наш прогноз - перемога Байсангурова технічним нокаутом десь після сьомого раунда. Хоча не здивуємося, якщо в результати чех зуміє "перестукати" Заура за очками.

Окрім Байсангурова, у цей вечір в андеркартових поєдинках у ринг вийдуть інші українські бійці для проведення рейтингових поєдинків. Ось такі бої можна буде побачити у цей вечір:

Сергій Федченко (30-2-0, 13 КО) - Нугзар Маргелашвілі (25-18-0, 11 КО) (суперлегка вага)

Дмитро Нікулін (24-1-0, 8 КО) - Файзуло Ахмедов (10-10-1, 5 КО) (друга напівсередня вага)

Віталій Невеселий (12-1-0, 7 КО) - Юрій Біхотсеу (6-1-1, 5 КО) (важка вага)

Олександр Черв'як (9-2-1, 3 КО) - Равшанбек Джаббаров (10-3-1, 5 КО) (напівважка вага)

Іго Панькевич (3-0-0, 1 КО) - Валерій Мороз (профдебют) (напівсередня вага)

Андрій Руденко (22-0-0, 14 КО) - Івіца Перковіч (17-16-0, 13 КО) (суперважка вага)

Дмитро Семернін (9-0-0, 3 КО) - Амброзій Сутідзе (6-2-3, 3 КО) (напівсередня вага)

Вільфредо Васкес-мол. (21-2-1, 18 КО) - Джонатан Оквендо (22-2-0, 15 КО)

Coliseo Ruben Rodriguez, Байамон, Пуерто-Ріко. Бій за вакантний титул WBO у вазі суперпівня.

За відсутності інших, саме цей поєдинок у світі вважається топовим серед усіх, що відбудуться цього вікенду. Можливо, на нього б мало хто звернув увагу, якби у своєму попередньому протистоянні Васкес заледве не став автором гучної сенсації. Нагадаємо, що в лютому Вільфредо ледь не переміг одного з найкращих бійців p4p Ноніто Донейра. Тоді розділеним рішенням судді все ж відали перемогу філіппінцю, проте багато хто поставив під сумнів цей результат. Але одразу стало зрозуміло, що на Васкеса чекає принаймні кілька серйозних поєдинків, адже публіка зацікавилася у ньому, як це часто буває після достойного бою зі світовою суперзіркою.

box-e-wilfredo-vazquez11-600.jpg (58.91 Kb)

Тому на серпень місяць для Вільфредо підшукали справді сильного суперника - мексиканського воїна Рафаеля Маркеса. Але той травмувався, і довелося не тільки шукати нового опонента, але й переносити дату бою. В результаті вибір зупинили на співвітчизнику Васкеса Джонатану Оквендо. Той хоч і має дві поразки за кар'єру, але остання з них була уже давно, причому від дуже сильного (принаймні на той час) опонента - Хуана Мануеля Лопеса.

Скажіть, що можна очікувати від протистояння двох представників латинської школи боксу, які до того ж виступатимуть на очах власної публіки? Звичайно, лише безкомпромісної рубки. Як Васкес, так і Оквендо мають у своєму арсенла потужний удар, тому з великою долею вірогідності можна стверджувати, що бій завершиться нокаутом. А ось хто у ньому побуває - це і є головна інтрига бою.


Теги:Лукаш Конєчни, Заур Байсангуров, Вільфредо Васкес-мол., Джонатан Окведно

Новини
Більше новин

Читайте також