Анонс: Бернард Хопкінс - Бейбут Шуменов

17:33, 18.04.2014. Новини 5084

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/41714hopkins00t.jpg />

Бернард Хопкінс (54-6-2, 36 КО) - Бейбут Шуменов (14-1-0, 9 КО)

Бернард Хопкінс може стати лише другим боксером, який стане абсолютним чемпіоном у двох вагових категоріях. До цього він царював у другій напівсередній (до 69,9 кг), де провів більше десятка захистів титулу. Тепер він може уніфікувати титули аж через дві вагових категорії - у напівважкій. Для цього йому потрібно перемогти Бейбута Шуменова, і таким чином до свого титулу IBF додасться ще й "поясок" WBA.
41714hopkins00t.jpg (33.61 Kb)

Варто сказати, що якщо в БіХопа був довгостроковий план по об'єднанню титулів, то він обрав для цього не найважчий варіант. Оскільки відібрати титул у Сергія Ковальова (WBO) або Адоніса Стівенсона (WBC) - куди важче завдання. Не кажу, що нереальне, але куди важче.

Бейбут Шуменов скоріш за все серйозніший суперник, ніж останній опонент Хопкінса Каро Мурат, але цілком прохідний, аби не тільки продовжити свою, здавалося б, безкінечну епоху, але й вписати в нею золотими літерами нову віху.

Шуменов - це типовий силовик, агресор, який в першу чергу сподівається на свій удар та нескінченні фізичні резерви власного організму. Якщо технічний боксер добре підготується до Шуменова, то зобов'язаний його перемагати. Далеко не король напівважкого дивізіону Габріель Кампільо це довів навіть на батьківщині Бейбута у Казахстані. Потім, у реванші Шуменов лише розділеним і дивним водночас рішенням реваншувався у Кампільо, але буквально в наступному поєдинку мав проблеми із українцем В'ячеславом Узєлковим. Тоді Слава опустив Бейбута на канвас у першому раунді, і в принципі на класі мав би перемагати казаха, якби не вже стартувавша тоді розхлябаність і "пофігістичність" до своєї кар'єри. Що іще найважливіше: Шуменов у своїй кар'єрі провів лише 15 боїв, причому за останні три роки - лише три поєдинки з боксерами, чиї імена вам абсолютно нічого не скажуть. Тому в питанні досвіду там прірва, довжиною у безодню.

41714hopkins003.jpg (29.9 Kb)

49 років, 3 місяці і 4 дні - рівно стільки буде Хопкінсу в момент бою із Шуменовим. Це абсолютний феномен. і писати щось в черговий раз на цю тему - це марна трата часу. Але у всякого феноменального явища є термін придатності. Тому дуже важко вгадати, коли організм Хопкінса його підведе настільки, що йому доведеться нарешті піти на заслужену і дуже небідну пенсію. Думаю, що про це не знає навіть сам Хопкінс. Якби не пра-пра-прадідівський за боксерськими мірками вік Хопкінса, то варіанти завершення бою із Шуменовим зводилися б до розгромних UD чи KO на користь Бернарда, звичайно ж. Але кожного разу (і так триває вже майже десятиліття) ми змушенні робити прогноз на бій Хопкінса з поправкою: "якщо його не підведе організм".

Якщо Хопкінс буде в тих же кондиціях, що і у попередніх боях, то він "розбере на запчастини" Шуменова за 12 раундів.


Теги:Бернард Хопкінс, Бейбут Шуменов

Новини
Більше новин

Читайте також