Анонс бою Кличко - Пьянета

17:24, 03.05.2013. Новини 5157

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/7644-klchiko2jjkhh.jpg />

Володимир Кличко (59-3-0, 51 КО) - Франческо Пьянета (28-0-1, 15 КО).

SAP-Arena, Мангейм, Німеччина. Бій за звання чемпіона світу у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF.

Так склалося, що при організації більшості останніх поєдинків Володимира Кличка, його команда у майбутньому супернику шукає хоча б щось, що могло б створити бодай мінімальну інтригу у поєдинку. З пристарілого та перекачаного Мормека робили "боксера у стилі Тайсона". З іще старішого Тоні Томпсона намагалися зробити "дуже незручного шульгу, який у їхньому першому протистояння завдав Кличку чималих проблем". З Маріуша Ваха виліпили ледь не Кінг-Конга, який своїми габаритами мав принаймні спробувати передавити Володимира в ринзі, хоча ми всі побачили, що Кличко діяв куди потужніше за поляка. Зрозуміти організаторів можна: з тих боксерів, які у ці дні наважуються вийти проти Кличків (я не беру до уваги проспектів типу Вайлдера, Фьюрі чи Прайса, які ще в принципі сируваті для бою з нинішнім піковим Кличком), практично немає нічого, що протиставити. Ось і доводиться шукати хоча б щось, аби привернути інтерес до поєдинку, який практично завжди ще до його початком є місматчем.

7644-klchiko2jjkhh.jpg (77.75 Kb)

Знайшли таку "родзинку" і у Франческо Пьянети - це його характер. В боксі це ще слід буде перевірити, а ось у житті італієць заслуговує і справді на мегаповагу: йому довелося боротися з раком, і він його переміг. Але це у житті. А в боксі Франческо доволі посередній боєць, який "0" у графі "поразки" має лише тому, що не зустрічався з не те що сильними, а хоча б приблизно топовими суперниками. З таких менш більш відомих українському шанувальнику боксу персонажів - це Альберт Сосновскі, якого свого часу Віталій Кличко навіть не спітнівши нокаутував. Так ось, у поєдинку із Сосновскі Пьянета (підозрюємо, що не без допомоги суддів) вимучив лише нічию.Всі ми знаємо, що перебоксувати Володимира Кличка (та й Віталія також) справа практично нереальна. У випадку із Володимиром, над яким продовжує крутитися (на мою особисту думку - безпідставно) міф про начебто "скляне підборіддя", єдиним знаряддям перемоги є нокаутуючий удар. Його у Пьянети немає. Як і особливої швидкості та габаритів в порівнянні із Кличком. А що найгірше для італійця, у нього немає надійного захисту. Такого, який наприклад був в Едді Чемберса, який практично до останніх секунд поєдинку з Володимиром претендував на те, аби програти без особливої шкоди для власного здоров'я.

Підозрюємо, що із початком бою Пьянета попре на Кличка як танк в надії запресингувати його. Але що буде, скажімо, після третього раунду, коли Франческо зловить головою кілька десятків знаменитих потужних джебів українця? Відповідь до банальності проста: італієць зупиниться і стане простою мішенню для Кличка. Все, на що може Франческо розраховувати, це розгромна поразка за пунктами. А так, просто без шансів...

...Ой, ледь не забув написати: "Бокс, а особливо у суперважкій вазі, це вид спорту, у якому все може вирішити один удар. І шанс на лакі-панч є у кожного суперника". На цьому і завершу.


Теги:Франческо Пьянета, Володимир Кличко

Новини
Більше новин

Читайте також