Анонс: Бредлі - Проводніков, Узєлков - Енгумбу

16:08, 15.03.2013. Новини 3883

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/img-8597-600.jpg />

Тімоті Бредлі (29-0-0, 12 КО) - Руслан Проводніков (22-1-0, 15 КО).

Home Depot Center, Каліфорнія, США. Бій за звання чемпіона світу WBO у напівсередній вазі.

Після перемоги де-юре, але де-факто поразки від Менні Пакьяо, американський чемпіон WBO Тімоті Бредлі практично рік не виходив в ринг. Кілька місяців Бредлі чекав, що Пакмен дасть йому реванш, але так і не дочекавшись, змушений був шукати для себе суперника на добровільний захист. Здавалося, перемога над Менні і нулик у графі "поразки" повинен був відкрити двері до всіх топових боксерів напівсередньої і наближених до неї вагових категорій. Але не так сталося, як це передрікали експерти: бо вибір Бредлі якщо не шокував, то принаймні дуже здивував в першу чергу заокеанську публіку. Так, Руслан Проводніков завдяки своєму атакувальному стилю є доволі цікавий для вибагливої американської аудиторії, але не більше цього. Частково в цьому винен сам Бредлі, який відчув себе богом від боксу, і не знав, за скільки себе самого продати.

Насправді ж, якщо порівнювати Бредлі та Проводнікова, то різниця в класі та й в інших компонентах дуже разюча. В швидкості, атакувальних, а, особливо у захисних навиках Тімоті на дві голови сильніший за Руслана. Фактично єдине, завдяки чому зможе розраховувати росіянин на успіх - це постійний пресинг і величезна кількість акцентованих ударів, які до того ж хоча б деколи повинні доходити до цілі. Але, скажіть, як може Проводніков своїм пресингом та "бомбами" здивувати Бредлі, якщо той проходив через горнила пекла у поєдинку із самим Пакьяо? Абсолютно ніяк.

Скоріш за все сценарій бою буде наступним: Проводніков пертиме вперед, як танк, а Бредлі спокійно гаситиме його атаки роботою на відходах. Не сумніваємося, що дії Руслана будуть, як відкрита книга для Тімоті. Ми бачимо шанс Проводнікова лише в одному: це якщо Бредлі вийде на бій із надто самовпевненим настроєм, що, до речі, абсолютно не виключено. Окрім того, за місяць до поєдинку Тімоті на тренуваннях принаймні візуально був дуже далеким від своєї найкращої форми, і це може наштовхнути на думку, що він не надто серйозно сприймає свого майбутнього опонента, раз так готується.

Але все ж "клас у гастрономі не купиш", тому ми впевнені, що Бредлі впевнено переможе Проводнікова за очками.

Також повідомляємо вас, що 16 березня у Києві відбудеться вечір професійного боксу за участі бійців K2 Promotions. До вашої склад пар учасників боксерського шоу:

img-8597-600.jpg (65.26 Kb)

Олександр Спірко (15-0, 8 КО) - Ласло Фазекас (13-6-1, 10 КО). Середня вага

Володимир Терьошкін (15-0-1, 7 КО) – Юрій Биховцев (6-4-1, 5 КО). Супервжка вага

Андрій Руденко (23-0-0, 15 КО) – Аднан Бухаралія (26-15-2, 18 КО). Суперважка вага

Віктор Плотніков (28-2-0, 13 КО) – Бека Сутідзе (10-5-1, 4 КО). Напівсередня вага

Умар Саламов (2-0-0, 1 КО) – Ілля Шакуро (6-5-0, 4 КО). Напівважка вага

Вадим Новопашин (3-0-0, 1 КО) – Владислав Никитенко (0-1-0). Напівважка вага

Олег Коробко (2-0-0) – Мишико Беселія (дебют). Суперлегка вага

Олег Некрасов (6-1-1, 6 КО – Леван Шонія (13-5-0, 9 КО). Напівважка вага


Центральний бій вечора:

В'ячеслав Узєлков (28-2-0, 17 КО) - Дуду Енгумбу (30-4-0, 11 КО). Напівважка вага


Теги:Руслан Проводніков, Тімоті Бредлі, В'ячеслав Узєлков, Дуду Енгумбу, Андрій Руденко, Володимир Терьошкін, Олександр Спірко, Віктор Плотніков

Новини
Більше новин

Читайте також