Анонс: Чізора - Джонсон, Фьюрі - Абелль

14:55, 14.02.2014. Новини 4786

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/chisorajohnson2-600.jpg />

Цього вікенду точкою, куди найбільше буде прикута увагу любителів боксу буде Великобританія, а точніше Лондон. Саме там відбудеться вечір професійного боксу, де свої поєдинку проведуть супертяжі Дерек Чізора і Тайсон Фьюрі.

Дерек Чізора (19-4-0, 14 КО) - Кевін Джонсон (29-4-1, 14 КО)

Copper Box Arena, Лондон, Великобританії. Рейтинговий бій у суперважкій вазі.

В суботу в головному протистоянні вечора професійного боксу у Лондоні зійдуться двоє боксерів, які боролися за титул чемпіона світу WBC у суперважкій вазі. І що цікаво, обоє в боротьбі за титул програли одному і тому самому опоненту - Віталію Кличку. Причому як Чізорі, так і Джонсону вдалося протриматися проти Віталія усю дистанцію, що вдавалося ліченим боксерам. Обидва цих цих бійців люблять поговорити за межами рингу, і ось на цьому спільне у Чізори і Джонсона закінчується.

Бо що стосується роботи в рингу, то це абсолютно різні за стилем і філософією втілення плану на бій боксери. Чізора - це типовий агресор, який шукає свій шанс в атаці. Так було проти Хеленіуса, Фьюрі, Кличка і Хея. Проти класних боксерів це не спрацьовувало, але по-іншому Дерек битися не вміє.

Що стосується Джонсона - то це обережний боєць, який більше дбає про свій захист. Якщо ви чули про термін "спойлер" у сучасному боксі, то Кевін Джонсон є типовим представником цієї філософії боксу. Це боксер, який і сам небагато працює, і в той же час вміє мінімалізувати клас та атакувальний потенціал свого візаві, при цьому звівши бій у площину нудного видовища. Так, зокрема Джонсон діяв і у протистоянні із Тайсоном Фьюрі і, особливо, з Віталієм Кличком.

chisorajohnson2-600.jpg (220.78 Kb)

Зважаючи на вище описане, неважко спрогнозувати перебіг майбутнього бою: Чізора у своїй улюбленій манері йтиме вперед, наче танк, а Джонсон робитиме усе, аби нівелювати атаки британця. Прогнозуємо, що більшість ударів Чізори прийдуться, що називається, "в молоко". Але за рахунок більшої кількості атак та інтенсивності роботи, він всадить у свого суперника більшу кількість точних панчів. Джонсон, скоріш за все, відстоїться за захистом, і ціною мінімальних зусиль та втрат здоров'я, покине ринг переможеним, забере чек від Френка Воррена і відлетить додому в Штати. По-суті, головна інтрига майбутнього протистояння - чи зможе Чізора стати першим, хто нокаутує Джонсона. Якщо Кевін підійде у своїй менш більш оптимальній формі, то, на мою думку, Чізорі це не вдасться зробити. Тому прогнозую перемогу "Дел Боя" за очками на картках усіх трьох суддів.

Тайсон Фьюрі (21-0-0, 15 КО) - Джой Абелль (29-7-0, 28 КО)

Copper Box Arena, Лондон, Великобританії. Рейтинговий бій у суперважкій вазі.

Звичайно, що Абелль - це не той суперник, якого очікували фанати Тайсона Фьюрі для свого улюбленця. Особливо в контексті двох зривів поєдинку із Девідом Хеєм. Але є таке поняття. як проміжний поєдинок, і бій із Абеллем - саме з розряду таких. Річ у тім, що кілька місяців тому Фьюрі підписав контракт із найвпливовішим британським промоутером Френком Ворреном, який на червень пообіцяв організувати реванш із Дереком Чізорою - цей бій без сумніву, дуже добре продасться в Англії. І тут бій із Абеллем розглядається не інакше, як етап підготовки до Чізори.

furyabell-600.jpg (212.21 Kb)

Джой Аббель в незалежному рейтингу супертяжів Boxrec посідає 120-те місце. Усім сильним, не дуже сильним і деяким відверто слабким опонентам Абелль програв. Єдиний шанс на перемогу у бою із Фьюрі - це лакі-панч. До речі, у Абелля насправді сильний удар, про що свідчить майже 100% кількість перемог нокаутом. Знаючи, як Фьюрі любить заграватися зі своїми суперниками (згадайте хоча б бій зі Стівом Каннінгемом), то слід визнати що донести до щелепи британця свій удар у Абелля все ж є. Але більш ймовірною є перемога Фьюрі, яку я й прогнозую.


Теги:Тайсон Фьюрі, Дерек Чізора, Джой Абелль, Кевін Джонсон

Новини
Більше новин

Читайте також