Анонс: Деонтей Вайлдер - Сергій Ляхович

14:08, 08.08.2013. Новини 4191

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/8092083e1852-600.jpg />

Деонтей Вайлдер (28-0-0, 28 КО) - Сергій Ляхович (25-5-0, 16 КО)

09.08.2013. Fantasy Springs Casino. Індіо, Каліфорнія, США. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Цей поєдинок - останній шанс для Сергія Ляховича повернутися до верхівки світових рейтингів. А для Деонтея Вайлдера, не виключено, це буде одне з найбільших випробувань у кар'єрі. Хоча перед цим поєдинком "Бронзовий Бомбардир" і розглядається явним фаворитом.

Головною інтригою перед початком самого бою є форма, у якій білорус підійде до цього протистояння, а також рівень можливостей, на які сьогодні здатен Ляхович. За великим рахунком це нічого особливо не змінює - Вайлдер і так був би фаворитом. Але у кращій зі своїх форм Ляхович принаймні міг би створити більш менш конкурентний поєдинок. У Вайлдера уже був не менш іменитий за Ляховича суперник - Одлі Харрісон. Але ті, хто добре розбирається у боксі, і знає, наскільки Харрісон є боягузливим бійцем, мабуть не здивувалися, що той "приліг" уже в першому раунді від ударів Вайлдера. Подивимося, як буде із Ляховичем.

Взагалі-то, мало віриться, що білорус зможе щось протиставити перспективному американцеві. Після важкого нокауту від Шеннона Бріггза Ляхович так і не зумів відійти, і його кар'єра з того часу пішла по нисхідній. А після односторонньої поразки від Миколи Валуєва про Ляховича почали забувати.

8092083e1852-600.jpg (35.06 Kb)

Згадали лише завдяки ще одній його поразці від іншого американського проспекта Браянта Дженнінгза. І ось Ляхович отримав ще один - мабуть, уже останній шанс.

Мало ймовірно, що Ляхович, який і так ніколи не відрізнявся особливою міцністю свого підборіддя, протримається проти такого нокаутера, як Вайлдер усю дистанцію. Тут більш ймовірний інший сценарій: Деонтей "загасить" свого суперника в одному зі стартових раундів. Якщо так і станеться, то це означатиме, що американцеві варто переходити на вищий рівень. До слова, Вайлдер мав битися з куди сильнішим суперником, ніж теперішній Ляхович, а саме з Дереком Чізорою. Але через проблеми із американським законодавством, Вайлдера не випустили за межі Штатів, і суперником Дерека став інший американець - Малік Скотт, який, нагадаємо, програв досить дивним нокаутом.

Тому у разі перемоги Вайлдера, хотілося б вірити у його бій саме проти Чізори. Це був би для нього дуже хорошим варіантом на даному етапі кар'єри.


Теги:Деонтей Вайлдер, Сергій Ляхович

Новини
Більше новин

Читайте також