Анонс: Донейр - Арсе, перший іспит Вайлдера, бої Абрахама, Хана і Федченка

18:06, 14.12.2012. Новини 4093

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/khan-molina-600.jpg />

Ноніто Донейр ((30-1-0, 19 КО) - Хорхе Арсе (61-6-2, 46 КО)

Toyota Center, Хьюстон, США. Бій за звання чемпіона світу WBO у вазі суперпівня.

При всій повазі до найтитулованішого мексиканця в історії боксу (Арсе єдиний мекс, який ставав чемпіоном світу у чотирьох вагових категоріях), для Донейра він взагалі не буде проблемою. Мексиканець взагалі нічим не зможе здивувати Ноніто - ні швидкістю, ні технікою, ні напором та агоресією. Філіппінець зустрічався зі справжніми панчерами - Монтіелем та Дарчиняном, з технічними біцями, як наприклад Матебула або Нішіока - і всі вони полягли у битві з ним. Будемо відвертими, Хорхе навіть на своєму піку не зміг би сперечатися з теперішнім Донейром. А маючи за спиною 70 боїв, більшість з яких були виснажливими, Арсе тим паче не конкурент "Філіппінському спалаху".

У цій вазі конкуренцію Ноніто лише за певних обставин може скласти Марес, Морено, і, звичайно, Рігондо. Що стосується останньго, то він мав боксувати в один вечір з Донейром, і це, подейкують, мав відбутися старт промокампанії їхнього бою. Але в суперника кубинця таїландця Поонсавата Кратінгдаєджима буквально вчора знайшли ВІЛ-СНІД, і про бій можна було одразу забути.

Якщо Арсе зможе провести бодай один конкурентний раунд, то ми дуже здивуємося. А так, ставимо на перемогу нокаутом від Донейра не пізніше середніх раундів.

Амір Хан (26-3-0, 18 КО) - Карлос Моліна (17-0-1, 7 КО)

Sports Arena, Лос-Анджелес, США. Бій за звання WBC-Silver у суперлегкій вазі.

Теперішня ситуація, в якій опинився Амір Хан до болі нагадує ту, в якій побував Володимир Кличко після своїх поразок Сандерсу і Брюстеру: тоді списаному усіма екс-принцу королівському дивізіону довелося починати з самих низів - разом зі своїм новим тренером Еммануелем Стюардом. Після поразки від Денні Гарсії Амір Хан також розірвав стосунки з Фредді Роачем, і тепер з новим тренером Вірджілом Хантером спробує знову стати одним з найкращих боксерів p4p. До речі, Хантер - це тренер Андре Ворда, і він уже продемонстрував, що вміє працювати з технічними і грамотними боксерами. Тут, щоправда, не все залежить від нього, бо все-таки в ринг виходить Хан. Але вимальовується перспективний дует Хан - Хантер. Перші результати їхньої спільної роботи ми побачимо уже в цю суботу.

khan-molina-600.jpg (33.21 Kb)

Суперник, аби піднятися з самих низин одразу доволі високо - підібраний досить якісний. З однієї сторони він і поразок не має. А з іншого боку - відсоток перемог нокаутом дуже низький, що свідчить про його не надто сильний удар. А, як відомо, "борода" Хана - це його ахілесова п'ята. Тому Моліна є менш більш безпечним для нього суперником. З великою долею ймовірності можемо спрогнозувати перемогу Хана. Скоріш за все бій пройде всю дистанцію, оскільки Амір буде обережним, зважаючи на останні дві поспіль поразки. Не виключено також, що новий тренер захоче випробувати щось нове у тактиці - а для цього потрібні повні раунди.

Артур Абрахам (35-3-0, 27 КО) - Мехді Буадла (26-4-0, 11 КО)

Arena Nürnberger Versicherung, Нюрнберг, Німеччина. Бій за звання чемпіона світу WBO у суперсередній вазі.

Після завоювання титулу в насиченому поєдинку з Робертом Штігліцем, Абрахам вибрав для добровільного захисту далеко не найсильнішого суперника. Чотири поразки, жодного відомого опонента, відсоток нокаутів нижче середнього і лише п'ятий десяток у рейтингу другої середньої ваги - погодьтеся, не надто видатний показник у француза перед протистоянням з Абрахамом.

2-42.jpg (62.92 Kb)

Король Артур уже навряд чи повторить свої помилки, яких він припустився в турнірі SuperSix, коли через надто пасивні дії змушений був капітулювати. Але ж які то були суперники! Діррел, Фроч, Ворд... Не бачимо, за рахунок чого, Буадла створить проблеми Абрахаму. Прогнозуємо перемогу нокаутом Абрахама.

Деонтей Вайлдер (25-0-0, 25 КО) - Келвін Прайс (13-0-0, 6 КО)


Sports Arena, Лос-Анджелес, США. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Ось і до Вайлдера настав час на перший менш більш серйозний екзамен. Келвіна Прайса важко назвати зубром супервжкої ваги, але все-таки цей суперник, мабуть, буде найсильнішим з усієї попередньої опозиції Деонтея. За словами самого Келвіна, з ним відмовилися битися Девід Прайс, Тайсон Фьюрі та Кріс Арреола. Не можемо стверджувати, що це достаменна правда, але не здивуємося, що так і було. Хоча і сам Прайс не надто поспішав зустрічатися з Вайлдером, і погодився на цей бій, за чутками, коли вже діватися було нікуди.

Ми прогнозуємо перемогу Вайлдера, який провів кілька тижнів тому непоганий табір, тренуючись і спарингуючи з самим Володимиром Кличко. До речі, українець дуже нахвалював Деонтея і навіть назвав його майбутнім суперважкого дивізіону. Побачимо на це "майбутнє" в поєдинку з Прайсом. Ось тут ми вже зможемо менш більш судити про рівень Вайлдера.

Сергій Федченко (31-2-0, 14 КО) - Азад Азізов (26-3-2, 16 КО)

Черкаси, Палац спорту "Будівельник". Бій за звання чемпіона європи WBO у суперлегкій вазі.

Відверто кажучи, ми не знаємо про Азізова взагалі нічого, тому важко щось писати про нього. Але ми знаємо нашого Сергія Федченка - технічного, думаючого і грамотного боксера. До того ж Федченко у своїй біографії має куди серйозніший рівень опозиції, ніж азербайджанець. Наприклад, у своєму останньому поєдинку Федченко зустрічався не з якимось Рене Махлінгом, як Азізов, а з самим Хуаном Мануелем Маркесом, та ще й у Мексиці. Той бій Федченко програв, але виглядав дуже добре.

Ми не сумніваємося що "Професор", як називають Федченка у боксерському світі, без проблем здолає Азізова.

У цей же вечір боксу у Черкасах відбудуться такі бої:

Віктор Плотніков - Ігор Фанінан - рейтинговий поєдинок у напівсередній вазі

Володимир Терьошкін - Максим Педюра - рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі

Андрій Руденко - Іштван рудзінскі - рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі

Мамед Ядгаров - Шералі Достієв - рейтинговий поєдинок у вазі суперпівня

В'ячеслав Узєлков - Георгі Мароші - рейтинговий поєдинок у напівважкій вазі

Дмитро Нікулін - Шералі Мамаджанов - у другій напівсередній вазі

Валентин Головко - Рамшид Ришієв - рейтинговий поєдинок у легкій вазі

Олег Малиновський - Юрій Воронін - рейтинговий поєдинок у напівлегкій вазі

Вадим Новопашин - Андрій Агєєв - рейтинговий поєдинок у напівважкій вазі

Андрій Соломонов - Михайло Лидовскій - рейтинговий поєдинок у напівважкій вазі


Теги:Ноніто Донейр, Хорхе Арсе, Гільєрме Рігондо, Поонсават Кратінгдаенджім, Артур Абрахам, Мехді Буадла, Деонтей Вайлдер, Келвін Прайс, Амір Хан, Карлос Моліна, Сергій Федченко, Азіз Азадов

Новини
Більше новин

Читайте також