Анонс: Донейр - Нішіока, Альварадо - Ріос і Прайс - Харрісон

11:17, 12.10.2012. Новини 3706

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/8208_devid2.jpg />

Ноніто Донейр (29-1-0, 18 КО) - Тошіакі Нішіока (39-4-3, 24 КО)

Home Depot Center, Карсон, Каліфорнія, США. Бій за звання чемпіона світу WBA а IBF у вазі суперпівня, а також діамантовий пас WBC у цій же вазі.

Хоробрий японський самурай Тошіакі Нішіока в цьому протистоянні буде явним андердогом. Справа навіть не у тому, що він зустрічається з одним з найкращих бійців незалежно від вагової категорії. Просто це боксери різного класу і різних можливостей. В Донейра на руках всі козирі, в порівнянні зі своїм суперником: габарити, швидкість і техніка. Все, що японець може протиставити своєму опоненту - це бійцівські якості і характер. В його послужному списку є не одна перемога над дуже поважними у світі боксу воїнами, такими, наприклад, як Джонні Гонсалес та Рафаель Маркес. І обидві були здобуті завдяки характеру Тошіакі. Причому в протистоянні з Гонсалесом Ношіакі летів за очками в одні ворота, але провів чудовий правий назустріч, і Джонні так і не зумів прийти до тями.

Та все ж ми думаємо, що цього для перемоги над Ноніто буде замало. Донейр уже має не зовсім приємний досвід зустрічей з такими собі рубаками. В лютому йому протистояв Вільфредо Васкес-молодший, і філіппінець переміг лише розділеним рішенням суддів (тоді, до слова, Ноніто ще й руку серйозно травмував), але й таке рішення багато спеціалістів поставили під сумнів. Тому його команда це обов'язково врахує, і навряд чи ми найближчим часом побачимо такого розбалансованого Донейра, як у протистоянні з Васкесом.

Практично усіма Нішіока сприймається, як такий собі проміжний опонент для Донейра напередодні великих боїв. Бо сам Ноніто вже заявив, що після японця його суперниками стануть Абнер Марес і Гільєрме Рігондо. Тому навряд чи філіппінець особливо ризикуватиме у протистоянні з Нішіокою, і переможе його на класі. Звичайно, якщо буде нагода завершити бій нокаутом, Донейр нею скористається.

Майк Альварадо (33-0-0, 23 КО) - Брендон Ріос (30-0-1, 22 КО)

Home Depot Center, Карсон, Каліфорнія, США. Рейтинговий поєдинок у суперлегкій вазі.

Для тих, хто своїм кумиром у боксі вважає бійця типу Артуро Гатті, хто любить стиль "кістка в кістку", безкомпромісну рубку в ринзі - запрошуємо на протистояння Ріос - Альварадо. Не гарантуємо, що мордобій триватиме довго, бо нокауту в боксі ще ніхто не відміняв, але в тому, що ви не пожалкуєте, ми майже не сумніваємося. Сам Ріос сказав, що він довго чекав в себе на бій, який потім би увійшов в історію боксу, як наприклад Гатті - Ворд, і ось він його дочекався.

Альварадо з тих боксерів, які також не проти порубатися. Тому на нас скоріш за все очікує захоплююча бійка. І хто з неї вийде переможцем - велике питання. Ми все ж би невеличку перевагу віддаємо Альварадо. Все-таки це його рідна категорія, натомість Ріосу треба буде ще до неї звикати.

Девід Прайс (13-0-0, 11 КО) - Одлі Харрісон (28-5-0, 21 КО)

Echo Arena, Ліверпуль, Великобританія. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Нічого окрім місматчу, ми в цьому протистоянні не очікуємо. Кілька років тому Одлі поступився Девіду Хею, причому примудрився нанести за бій кілька недолугих ударів. З того часу 41-річний боксер навряд чи став кращим, а є велика навіть підозра - що іще гіршим.

8208_devid2.jpg (27.92 Kb)

Девід Прайс зараз виходить на орбіту світового визнання, тому йому у суперники підібрали старого пробитого ветерана (хоча й з іменем). Та все ж за чотири роки у професіоналах направду амбітному боксеру повинно було б уже соромно зустрічатися з такими, як Харрісон.

Нокаут не пізніше четвертого раунда - іншому результату ми здивуємося.


Теги:Ноніто Донейр, Тошіакі Нішіока, Брендон Ріос, Майк Альварадо, Девід Прайс, Одлі Харрісон

Новини
Більше новин

Читайте також