Анонс: Едріен Бронер - Гевін Різ

16:42, 15.02.2013. Новини 4127

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/adrien-broner-gavin-rees-final-presser-600.jpg />

Едріен Бронер (25-0-0, 21 КО) - Гевін Різ (37-1-1, 18 КО)

Boardwalk Hall, Атлантік-Сіті, Нью-Джерсі. Бій за звання чемпіона світу WBC у легкій вазі.

Найближчий вікенд абсолютно не насичений на бої за участі провідних боксерів світу. Ось тому ми й пропонуємо вам подивитися на одного найперспективніших бійців незалежно від вагової категорії американця Едріена Бронера. Повірте, він буде одним з тим, хто уособлюватиме наступну епоху боксу. "Скоро Флойд Мейвезер піде з і наступить моя ера", - без зайвої скромності заявив Бронер. І навряд чи той, хто бачив Бронера в дії, не погодиться з його словами.

В суботу проти Бронера в Нью-Джерсі битиметься суперник такого рівня, що особливо розписуватися по цьому поєдинку немає сенсу, оскільки завадити Бронеру перемогти може хіба що якийсь форс-мажор. Це боксери настільки різних можливостей, що недарма букмекери оцінили гіпотетичну перемогу Різа з розрахунку 80 до 1. Тобто, на їхню думку, в бриатнця є один шанс майже зі ста перемогти свого американського опонента. Нагадаємо до речі, що Гевін Різ повинен бути добре знайомий українським любителям боксу, оскільки саме в нього відібрав титул чемпіона світу у молодшій напівсередній вазі наш Андрій Котельник. Програш від "Котелі", між іншим, залишається єдиним у професійній кар'єрі Різа.

Аби не забирати ваш час роздумами над поєдинком, в якому практично все зрозуміло, а наведемо лиш слова з останньої прес-конференції Бронера і Різа.

Едріен Бронер: "Я не недооцінюю Різа. Якщо ми станемо один навпроти одного, я, можливо, навіть не побачу його, але це не означає, що я не поважаю його, як бійця. Я поважаю кожного боксера, тому що тільки боксеру відомо, через що нам доводиться пройти, коли ми виходимо у ринг. Підготовка пройшла як завжди чудово, але ми не вивчали попередні бої суперника. Так, я ніколи не бачив Різа у справі. Знаю, що він колишній чемпіон у першій напівсередній вазі, а значить тримав удари сильних бійців. Дивіться бій уважно, тому що в суботу я обов'язково дам урок боксу. Лівий, правий - і на добраніч".

adrien-broner-gavin-rees-final-presser-600.jpg (41.94 Kb)

Гевін Різ: " Я нокаутую цього [цензура] в суботу. Просто не можу цього дочекатися. Його поведінка огидна, від нього тхне. Він не поважає інших бійців, навіть не заслуживши права це робити. Чого він добився? Я в Штатах вже п'ять тижнів і встиг переконатися, що американська публіка його не любить. Мені навіть казали, що тут всі сподіваються, що я його нокаутую і заткну. Він веде себе, як придурок, без всякої на те причини, і нікому це не подобається. З ким він бився? Бачив я його бої, в половині з них його суперники стояли прямо навпроти, дозволяючи йому диктувати свої умови. Я йому цього не дозволю. Я вперше готувався до бою далеко від дому, тому що хочу показати йому, що бій зі мною не вийде легкою прогулянкою. Я ще не програвав достроково. Я можу зробити його і в першому раунді, але готовий пройти всю дистанцію, якщо буде потрібно".


Теги:Едріен Бронер, Гевін Різ, Андрій Котельник

Новини
Більше новин

Читайте також