Анонс: Флойд Мейвезер - Роберт Герреро

15:32, 04.05.2013. Новини 4701

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/floyd-mather-workout-10.jpg />

Флойд Мейвезер (43-0-0, 26 КО) - Роберт Герреро (31-1-1, 18 КО)

MGM Grand, Лас-Вегас, США. Бій за звання чемпіона світу WBC у напівсередній вазі.

"Флойд уже не той, що був раніше", - це слова знаменитого в недалекому минулому боксера, а нині промоутера Оскара Де Ла Хойі. І хоча привселюдно їх озвучив лише Оскар, все частіше (хоча поки що здебільшого пошепки) члени багаточисельної боксерської спільноти світу починають сумніватися, що найкращий боксер сучасності Флойд Мейвезер здатен показувати то рівень роботи в ринзі, який від нього звикли бачити. Дозволю собі піддати сумніву таке припущення.

floyd-mather-workout-10.jpg (.63 Kb)

Бо зробили його на основі одного єдиного поєдинку Мейвезера - проти Мігеля Котто. Так, тоді пуерториканець завдав певних проблем "Красунчику", але не більше того. Так, вперше у своїй кар'єрі на обличчі Мейвезера були помітні сліди роботи суперника, але скажіть, хіба це показник в сенсі різкої здачі форми Мейвезера? Абсолютно ні! По-перше, Котто справді хороший і сильний боксер, до того ж в тому поєдинку він стрибнув вище своєї голови. По-друге, дядько Флойда Роджер Мейвезер через півроку після поєдинку зізнався, що його племінник отруївся за добу до поєдинку, і ще в ніч перед боєм стояло питання, чи він взагалі вийде в ринг. Тобто, фізичні кондиції Мейвезера-молодшого були далекими від оптимальних.

Я не стверджую, що Флойд здав за останній час. Я лише хочу сказати, що ми про це поки що не знаємо. І ось бій проти Роберта Герреро - це хороший привід, аби переконатися: чи Флойд поки що справжній, чи уже почалися проявлятися ознаки старіння.

mayweathergnalpresser31-600.jpg (35.68 Kb)

Хотілося б більше акцентувати на іншому аспекті, в якому звинувачують Мейвезера, і це вже більше схоже на правду. Все частіше на його адресу лунають закиди, що "Красунчик" підбирає суперників, які зручні для нього і проти яких практично немає шансів програти. То він Хуана Мануеля Маркеса заманив на дві категорії вище, декласувавши його без особливих варіантів. Потім побив пристарілого Шейна Мозлі. Віктор Ортіс - так і залишився на своєму рівні розвитку, коли його років п'ять тому вважали перспективним, а Мігеля Котто почали списувати з рахунків ще до бою з Мейвезером. Схожа ситуація і з Робертом Герреро. Ні, насправді "Привид" класний боєць, але основні свої козирі він залишив у нижчих вагових категоріях. Судіть самі, ще півтора роки тому Роберт бився у легкій вазі, а це 5 кілограмів різниці. Тоді й удар у нього був потужніший, якщо проектувати на вагову категорію, і швидкість вищою. Перескочивши одразу через суперлегку вагу, Герреро знайшов в рази грошовитіші поєдинки, але разом із тим втратив свої головні переваги.

Але одне з того, що залишив за собою "Привид", це вміння дивувати. Згадайте його бій з Андре Берто, коли Роберт знівелював передматчеві прогнози усіх аналітиків, пішовши в силових бокс зі значно потужнішим суперником і, що найголовніше, ця тактика принесла йому успіх! Майже не сумніваємося, що такий же бокс Герреро приготував для Мейвезера: пресинг, постійне нагнітання і велика кількість викинутих ударів. По-перше, така манера уже принесла йому успіх, по-друге, Мігель Котто показав, що проти Флойда таким чином можна знайти свої вдалі моменти (а якщо пощастить, то і виграти бій), і по третє, я не бачу, яким ще чином Роберт може перемогти Флойда. Розіграти "шахову партію" з "Красунчиком" не вдасться - тут переможець відомий заздалегідь. Діяти на контратаках теж не вийде, бо Мейвезер втулить у суперника значно більше точних ударів. Залишається один-єдиний варіант - пресингувати, прориватися на ближню і шукати там свій доволі примарний, але все ж шанс.Даючи прогноз на цей бій, я майже не сумніваюся, що він пройде всю дистанцію. Думаю, що якщо якісь раунди Герреро і запише у свій актив, то це тільки від того, що Флойд візьме для себе якусь тактичну паузу. А так, майже гарантовано "Красунчик" перестукає свого суперника принаймні у десяти з дванадцяти раундів.


Теги:Флойд Мейвезер, Роберт Герреро

Новини
Більше новин

Читайте також