Анонс: Геннадій Головкін - Меттью МакКлін

14:22, 28.06.2013. Новини 3706

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/matthew-macklin-workout-2-600.jpg />

Геннадій Головкін (26-0-0, 23 КО) - Меттью МакКлін (29-4-0, 20 КО)

MGM Grand at Foxwoods Resort, Коннектікут. США. Бій за звання чемпіона світу WBA у середній вазі.

Прийнято вважати, що Меттью МакКлін - це перша серйозна перевірка у професіоналах для казахського майстра Геннадія Головкіна. Мовляв британець де-факто переміг Фелікса Штурма (хоча там німецькі судді звідкісь і нарахували перемогу Феліксу) і навіть завдав певних проблем Серхіо Мартінесу.

matthew-macklin-workout-2-600.jpg (28. Kb)

В принципі, так воно і є, хоча статусом справжнього суперником для Головкіна МакКлін є з великою натяжкою. Це і є саме той випадок, коли начебто міцний опонент не може створити проблем своєму візаві через конфлікт стилів. А якщо сказати більш зрозуміло, то стиль ведення бою МакКліна не передбачає практично жодних проблем для GGG.

МакКлін є типовим британським забіякою, якого трохи підкував тактично і технічно досвідчений Баді МакГірт. Не менше за це, але і не більше. МакКлін любить йти вперед, причому не сам, а разом зі всіма своїми дірками у захисті. Для Головкіна це саме те, що й треба. Є велика підозра, що перший нокдаун Меттью "відсвяткує" ще у стартових раундах, нарвавшись на потужний контрпанч Геннадія. Та й сам бій навряд чи затягнеться далі середніх раундів.

Довго думав, що може МакКлін протиставити Головкіну, і не знайшов нічого, окрім стандартного у таких випадках лакі-панча. Нокаутуючого удару у МакКліна немає, а він би дуже знадобився, оскільки і сам Головкін є небезгрішним у захисті. За пунктами Меттью також не перестукає Геннадія, хоча віри у те, що бій затягнеться принаймні у чемпіонські раунди, зважаючи на потужні удари Головкіна, практично немає. Одним словом, це буде день Головкіна.

Наш прогноз на поєдинок - перемога нокаутом від Геннадія не пізніше сьомого раунду.


Теги:Геннадій Головкін, Меттью МакКлін

Новини
Більше новин

Читайте також