Анонс: Глазков - Адамек, Вайлдер - Скотт

14:20, 14.03.2014. Новини 5623

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/glazkovworkout-600-600.jpg />

В'ячеслав Глазков (16-0-1, 11 КО) - Томаш Адамек (49-2-0, 29 КО)

Sands Casino Resort, Bethlehem, Пенсильванія, США. Рейтинговий бій у суперважкій вазі.

Це буде найважливіший бій в кар'єрі українського супертяжа. Екзамен дуже непростий, і не дивно, що саме Адамек є фаворитом у більшосі спеціалістів. Адже на стороні поляка - грандіозний досвід і неабияка майстерність.

У суперважкому дивізіону Адамек провів більше десятка поєдинків і програв лише раз - Віталію Кличку. Причому та поразка була достроковою і без будь-яких шансів для нього. Але то був Віталій Кличко, а це - В'ячеслав Глазков. Секретом тодішнього успіху Віталія було використання своїх переваг: габаритів, хорошого таймінгу та сили удару. Томаш виявився просто занадто маленьким для українського гіганта, а те, на що він розраховував - тобто на вищу швидкість та роботу - чомусь виявилося недієвим.

glazkovworkout-600-600.jpg (89.84 Kb)

Глазкову варто уважно передивитися той бій, але ще до початку протистояння стає зрозумілим, що він діятиме проти поляка інакше, ніж Віталій. Просто тому, що він є боксером іншого типу. Для того, аби розраховувати на успіх, йому потрібно вийти на бій дуже легким і розкомплексованим. В жодному разі не потрібно діяти академічно, чим Слава доволі часто грішить. Поляк його швидко "розкусить" і просто перефехтує. Фізична форма в Глазкова повинна бути ідеальною, оскільки потрібно безперестанно пресингувати свого суперника. Адамеку вже 37 років, і велике питання, чи вистачить його на на весь бій у темпі вище середнього. Робота по корпусу завжди є дуже важливою, а тут вона взагалі виходить ледь не на перший план.

Окрім того, Глазкову потрібно бути куди різноманітнішим, ніж у боях, скажімо, із Гаретом Вілсоном та Маліком Скоттом. Для того, аби Адамек менше думав про ефективні атакувальні дії, його потрібно добряче завантажити роботою у захисті. І це не обов'язково повинні бути якісь безперебійні удари з намаганням пробити блок - тут сам скоріше вимахаєшся. Насамперед це стосується концентрації уваги поляка на своєму захисті, а це, як відомо, вимотує більше, ніж сама фізична робота. В'ячеслав повинен ставити перед поляком дуже різноманітні завдання, і не боятися ризикувати.

Звичайно, одне діло - це мати план на бій, а інша справа - його втілення. І чим складніший суперник, тим важче реалізувати тактичні напрацювання. Віримо, що Глазкову це вдасться зробити.

Деонтей Вайлдер (30-0-0, 30 КО) - Малік Скотт (36-1-1, 13 КО)

Coliseo Ruben Rodriguez, Пуерто-Ріко. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

"Малік технічніший за мене, але в моєму арсеналі куди потужніший удар", - так одразу після підписання контракту висловився Деонтей Вайлдер. І додати тут насправді щось важко. Ми можемо стати свідками справді цікавого бою, у якому буде присутня класична інтрига: техніка проти сили. Не скажеш, що Малік Скотт технарь, якого світ ще не бачив, але в нього дуже незручний стиль. Проблеми він може завдати будь-якому, якщо, звичайно, підійде до поєдинку у хорошій формі. Це, між іншим, буде чудовим іспитом для Вайлдера: досі він завершував всі свої поєдинки достроково, тож буде цікаво поспостерігати, чи зможе він потужно і чисто влучити у Скотта.

1978802-10151941591250756-1153146418-600.jpg (162.56 Kb)

Ми ж практично впевнені, що Вайлдер рано чи пізно донесе свій панч до щелепи Скотта. Нокдаун буде точно, а ось чи вдасться йому нокаутувати Скотта - побачимо вже у суботу.


Теги:Томаш Адамек, В'ячеслав Глазков, Деонтей Вайлдер, Малік Скотт

Новини
Більше новин

Читайте також