Анонс: Головкін - Стівенс, Абдусаламов - Перес

17:50, 01.11.2013. Новини 5367

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/28086ee14d82e1b8d265cac9dea58a81-600.jpg />

Геннадій Головкін (27-0-0, 24 КО) - Кертіс Стівенс (25-3-0, 18 КО)

Madison Square Garden Theater, Нью-Йорк, США. Бій за звання чемпіона світу WBA у середній вазі.

Кертіс Стівенс, мабуть, буде найскладнішим суперником у кар'єрі казахського "м'ясника" Геннадія Головкіна. Найскладнішим, але разом з тим й легким для чергової перемоги, причому нокаутом.

Так, стилі обидвох майбутніх суперників заточені саме під роботу на потужний удар. Але навіть за таких умов в Головкіна він куди сильніший і швидший панч. Взяти хоча б останні його бої: на Росадо після технічного нокауту страшно було дивитися, Нобухіро Ішиду, який до цього ніколи не був у нокдауні, відкачували кілька хвилин, а Меттью МакКлін "приліг" уже в дебюті бою. А якщо сюди додати непогану любительську школу, техніку і тактичну грамотність, то Головкін з простого фаворита перетворюється на явного, а Стівенс автоматично стає безнадійним андердоґом.

28086ee14d82e1b8d265cac9dea58a81-600.jpg (171.96 Kb)

Взагалі цей бій намалювався лише з причини ефектної перемоги Кертіса над Саулем Романом. Потім американець спробував ще більше розкрутити поєдинок, влаштувавши зі своїми сумнівними в плані високого інтелекту "корєшами" цілий перфоменс із похороном Головкіна. Але все повинно мати свої межі. Це добре для розкрутки шоу, що він зіграв роль "поганого" на фоні "хорошого", але коли психіка є неадекватною до людини його віку, то потрохи стаєш заручником своєї ж ролі, і не помічаєш, як уже й сам живеш нею.

Не скажеш, що в Стівенса взагалі немає шансів. В людині з таким ударом завжди є так званий шанс панчера. Але він мізерний. Стівенс насправді дуже простий боксер. Різноманіття в нього немає, ховати свій потужний удар теж не вміє, діючи дуже розмашисто і прогнозовано: його удар Головкін по ідеї повинен бачити ще з Казахстану. Та все ж навіть в такого добряка, як Головкін, можуть не витримати нерви, і не виключено, що зі стартовим гонгом Геннадій працюватиме у розмінах. І ось тут ми й побачимо, наскільки Головкін зрілий боєць. Бо насправді досвідчений і класний боксер вміє красиво, технічно і грамотно покарати грубіяна за неадекватні слова і поведінку.

Якщо Головкін проявить себе зрілим і грамотний бокскером, то єдиний шанс Стівенса - це нокаут в результаті лакі-панчу, який пройде крізь далеко не досконалий захист казаха. До слова, навіть влучання сильним ударом не гарантує для Стівенса нокаут, оскільки Геннадій не раз доводив, що вміє тримати удар. Чого, до речі не скажеш про Стівенса. Стверджувати, що він людина з кришталевим підборіддям - буде перебільшенням, але й сказати, що в нього бетонна щелепа важко.

Прогнозуємо перемогу Головкіна нокаутом не пізніше четвертого раунду.Магомед Абдусаламов (18-0-0, 18 КО) - Майк Перес (19-0-0, 12 КО)

Madison Square Garden Theater, Нью-Йорк, США. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Дуже цікавим заповідається бій російського та кубинського супертяжів. Причина такої інтриги - різниця стилів обох бійців. Перес є типовим представником кубинської школи боксу - технічний, тактично-грамотний боєць. Натомість Абдусаламов є йому прямою протилежністю. Росіянин заряджений лише на один удар. Але він у нього такий потужний, що жодному поки супернику не вдавалося дожити бодай до екватору поєдинку.

Тут питання одне: наскільки добре Перес зможе уникати або амортизовувати удари Магомеда. Бо чистий панч від росіянина - і це 99% гарантії нокауту.

9f93d603ea35f6f82cabc3ab0bfd56-600.jpg (174.74 Kb)

Тому тут є два сценарії ходу майбутнього бою. Перший - це урок боксу від технічного кубинця, і перша поразка для Абдусаламова. Він примудрявся ловити головою від Бісбаля, старого МакКлайна та деяких інших суперників, а від Переса теж, безперечно, нахапає. І другий сценарій - це перемога нокаутом росіянина.

Нам важко сказати, як буде напевно. Скоріш за все, буде другий варіант. Бо в Переса надто мала практика поєдинків в останні роки. А для того, аби весь бій вдало уникати удари панчера, потрібна постійна практика і хороша форма.


Теги:Геннадій Головкін, Кертіс Стівенс, Майк Перес, Магомед Абдусаламов

Новини
Більше новин

Читайте також