Анонс: Хопкінс - Клауд, Турман - Завєц

13:29, 09.03.2013. Новини 3656

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/thurman-zaveck.jpg />

Бернард Хопкінс (52-6-2, 32 КО) - Таворіс Клауд (24-0-0, 19 КО)

Barclays Center, Бруклін, США. Поєдинок за звання чемпіона світу у напівважкій ваговій категорії за версією IBF.

Повернення в ринг головного "Діда" сучасного боксу Бернарда Хопкінса. І знову - одразу на бій за звання чемпіона світу. Нагадаємо, що востаннє БіХоп виходив в ринг, коли програв неодностайним, до речі, рішенням Чеду Доусону.

Цього разу Хопкінс знову битиметься за пояс чемпіона світу, але суперник у нього буде куди простішим. Тому у цьому поєдинку інтрига лиш одна: в якому стані зараз фізичні кондиції Хопкінса. Якщо хоча б приблизно такі, як в протистояннях із Доусоном, то "Палач" повинен перемагати Клауда. Бо Таворісу, окрім своєї сили та фізичних кондицій практично немає що протиставити Хопкінсу.Боксер він доволі прямолінійний, і до технічного арсеналу, а головне ментальності і досвіду Хопкінса - як до неба. Іспанець Габріель Кампільо оголив усі недоліки Клауда, і головний з них - це неспроможність вести бій із технічним боксером. Це, до речі, той самий Кампільо, якого кілька тижнів тому знищив російський проспект напівважкої ваги Сергій Ковальов. А коли Габріель бився із Клаудом, то в нього, за великим рахунком просто вкрали заслужену перемогу. Ось така паралель, яка чітко демонструє рівень Клауда.

Навряд чи ми побачимо красивий бокс, бо за участі Хопкінса таких поєдинків просто не буває. Бернард використовуватиме свої улюблені клінчі, мабуть, як і завжди - тобто, десятками за раунд. А перемогу спробує здобути своїм улюбленим методом - удар і миттєве зближення, а там ще можна всунути ще парочку панчів.

Що стосується Клауда, то в нього єдиний шлях до перемоги: запресингувати, вимотати, а потім розбити втомленого і старого Хопкінса. Побачимо, наскільки Таворіс зможе реалізувати такий план, бо іншого від нього годі й чекати.

Ми все ще віримо у якщо не чудові, то принаймні задовільні кондиції Хопкінса. І цього йому повинно вистачити, аби "перестукати" Клауда за очками.

Кіт Турман (19-0-0, 18 КО) - Ян Завєц (32-2-0, 18 КО)

Barclays Center, Бруклін, США. Відбірний поєдинок за право зустрітися з чемпіоном WBO у напівсередній вазі.

Якщо хтось ще на бачив боїв перспективного американського бійця напівсередньої ваги Кіта Турмана - то тут якраз хороша нагода виправити цю ситуацію. Бо подивитися є на що, особливо для любителів потужного боксу. Турман - це страшний нокаутер, який завжди працює надпотужно в ринзі, і лише Едвану Барросу вдалося якимось дивом достояти до фінального гонгу.

У своєму останньому поєдинку Турман фактично забив досвідченого Карлоса Квінтану до технічного нокауту, і тому після такої поразки не залишилося нічого іншого, як моментально завершити кар'єру. Тепер настала черга словенця Яна Завєца перевірити готовність Турмана до великих і серйозних боїв.

thurman-zaveck.jpg (35.71 Kb)

"Я намагатимуся нокаутувати Завеца будь-якою ціною", - розповів про особливості своєї тактики на бій Турман. Взагалі-то це дуже недалекоглядна стратегія, і про це навчають ще в дитячій школі боксу. Бо нокаут не можна шукати, він прийде сам, якщо ти дієш правильно в ринзі, виконуючи план на бій. Рано чи пізно "коса найде на камінь", і на Турмана знайдеться технарь, який накаже його за таку тактику. Чи буде це Завець - доволі кваліфікований майстер, який, щоправда, ніколи не вважався топовим боксером, сказати важко. Скоріше ні, ніж так. Мабуть Завець довго не зможе витримувати удари Турмана, і ближче до середини бою "приляже" на канвас. Ось такий наш прогноз на цей бій.

До речі, цей поєдинок є елімінатором на бій з чемпіоном WBO. Нагадаємо, що цим поясом зараз володіє Тімоті Бредлі. Якщо він пройде росіянина Руслана Проводнікова, то в нас вимальовується дуже цікаве протистояння Бредлі - Турман.


Теги:Бернард Хопкінс, Таворіс Клауд, Кіт Турман, Ян Завєц

Новини
Більше новин

Читайте також