Анонс: Хук - Афолабі ІІІ, Ангуло - Лара, Майдана - Лопес...

14:00, 08.06.2013. Новини 5708

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/005-alfredo-angulo-and-erislandy-lara.jpg />

Марко Хук (35-2-1, 25 КО) - Ола Афолабі (19-2-4, 9 КО)

Max Schmeling Halle, Берлін, Німеччина. Бій за титул чемпіона світу WBO у важкій вазі.

Це уже буде третя зустріч цих боксерів, і сподіваємося, що остання. Бо навряд чи трилогія Хук - Афолабі увійде в історію, як, скажімо - Гатті - Ворд. Нагадаємо, що у двох попередніх судді нарахували перемогу Хуку та нічию, і обидва тих вердикти були дуже спірними. Можна і не сумніватися, що цей поєдинок буде також доволі близьким, і в такому разі боснійський німець має усі шанси, аби зберегти свій титул.

"Мене поразка від Повєткіна добряче підкосила. Я просто знаю, що виграв той бій" - такий коментар дав Марко близько тижня тому. І його можна зрозуміти: він був на волосину від того, аби стати чемпіоном у суперважкій вазі і тим самим фактично гарантовано отримав би бій із Кличком - а це мрія всіх сучасних супертяжів. Та й в принципі тяжів також.

Взагалі ж після Повєткіна Хук став дуже скупим на активні дії в ринзі. Так було і в поєдинку із Афолабі, а особливо це проявилося у протистоянні із 42-річним Фіратом Арсланом. З такою тенденцією Марко з одного з найпопулярніших і касовіших боксерів Німеччини дуже скоро перетвориться на нудного і нецікавого середняка, а якщо ще й пас чемпіона світу втратить (а з таким боксом - усе реально), то на ньому, як на боксерові можна буде якщо не ставити хрест, то принаймні викреслити зі списку топів надовго, а то і назавжди.

Поєдинок з дуже непростим Афолабі - це хороший шанс довести собі та вболівальникам, що Хук ще не реалізувався повністю, як боксер. Чомусь не покидає відчуття, що якщо Хук на очах німецьких вболівальників і суддів виступить на своєму максимумі, то впевнена перемога буде саме за ним. Але чи він здатен зараз на це - ось це і є головне питання напередодні двобою.

Альфредо Ангуло (22-2-0, 18 КО) - Ерісланді Лара (17-1-2, 11 КО)

Home Depot Center, Карсон. Каліфорнія, США. Бій за вакантний титул чемпіона світу WBA у другій напівсередній вазі.

Дуже навіть рекомендуємо усім любителям боксу переглянути цей двобій. Ерісланді Лара - це чудовий технарь кубинської школи, який є чи не головним претендентом на звання боксера, якого найбільше обкрадали у важливих поєдинках. І якщо у випадку із Полом Вільямсом ще можна було намалювати Ерісланді поразку, то бій із Мартіросяном - це взагалі еталонний приклад, як не потрібно нараховувати бали. Потім статистика CompBox яскраво засвідчила впевнену перемогу Лари.

005-alfredo-angulo-and-erislandy-lara.jpg (41.19 Kb)

От цікаво буде подивитися на Лару на фоні Ангуло, який при наявності дуже потужного панчу, має ще й непоганий технічний арсенал. Хоча тактика Альфредо, мабуть, все ж зводитиметься до постійного пошуку моменту, аби розрядити свою праву гармату. Бо сподіватися, що Лара піде з ним на розмін, як колись це зробив Джеймс Кіркленд - марна справа. Та це й Ангуло не потрібно, бо навряд чи після поразки Кіркленду він захоче випробовувати на міцність свою голову.

Шанси обидвох боксерів розцінюємо, як приблизно рівні. А результат залежатиме від того, хто в підсумку зуміє нав'язати свою манеру бою супернику.

Маркос Рене Майдана (33-3-0, 30 КО) - Хосесіто Лопес (30-5-0, 18 КО)

Home Depot Center, Карсон. Каліфорнія, США. Рейтинговий двобій у напівсередній вазі.

Що є спільного між цими двома боксерами? Насамперед те, що обидва перемагали Віктора Ортіса, хоча перед поєдинками вважалися явними аутсайдерами. Обидва є представниками латинської школи боксу, хоча стилі ведення бою суттєво відрізняються.

Майдана - це типовий панчер, який покладається виключно на свій вбивчий удар. Якщо проти нього виходить технічний боксер, до того ж з міцною бородою, то в Маркоса миттєво виникають проблеми. А Лопес - це доволі технічний мексиканець, який вміє проявити характер у потрібний момент.

001-marcos-maidana-and-josesito-lopez.jpg (38.37 Kb)

Інтрига цього протистояння полягає насамперед у тому, чи зможе Майдана донести свою гармату до підборіддя Лопеса. Якщо так, то в Хосесіто надто малі шанси "вижити". Якщо ж мекс зможе бути достатньо мобільним, сконцентрованим і швидким, то це дасть змогу уникати ударів від аргентинця. В такому разі Хосесіто повинен перестукати Майдану за очками.

Юріоркіс Гамбоа (22-0-0, 16 КО) - Дарлейс Перес (28-0-0, 19 КО)

Bell Centre, Монреаль, Канада. Бій за вакантний титул чемпіона світу WBA у легкій вазі.

Найбільше питання цього протистояння не в тому, хто переможе. Тому що головним достоїнством колумбійця Переса є його "0" у графі "поразки" - а це наслідок в першу чергу слабкої опозиції. Головне питання - наскільки хорошим буде Гамбоа.

Адже не секрет, що Юріоркіс в останні місяці полює на голову Едріена Бронера, якого називають не інакше, як спадкоємцем трону Флойда Мейвезера. Якщо Юріоркіс і справді продемонструє бокс свого, тобто, найвищого рівня у протистоянні із Пересом, то його претензії на бій із Бронером будуть більш ніж обґрунтованими. Бо якщо таки вдасться організувати бій Бронер - Гамбоа, то це буде один з найбільш очікуваних мегафайтів найближчих років.

Хоча б через будемо вболівати за Гамбоа і прогнозуємо його перемогу або нокаутом не пізніше середніх раундів, або ж за очками.

Чед Доусон (31-2-0, 17 КО) - Адоніс Стівенсон (20-1-0, 17 КО)

Bell Centre, Монреаль, Канада. Бій за титул чемпіона світу WBC у напівважкій вазі.

"Я розраховував на реванш із Паскалем, а мені підсунули цього мішка" - ось так не вельми толерантно про свого майбутнього суперника відгукнувся Доусон. Хоча на його місці я б так не робив. Бо часи, коли Чеда вважали одним з найкращих бійців незалежно від вагової категорії - уже минули. Дуже невиразні перемоги над Хопкінсом, а потім поразка в одні ворота від Андре Ворда викинули Чеда далеко за межі топ-10 p4p.

dawsonstevenson1.jpg (39.89 Kb)

Так, безперечно, Доусон є кращим боксером за доволі прямолінійного Стівенсона. Але в Стівенсона також є козирі перед суперником у цьому протистоянні. Насамперед, це удар та... рідні стіни, як би це банально не звучало. Є безліч прикладів, як під час виступів перед власними вболівальниками у боксерів буквально виростали крила. Це не гарантує Адонісу перемоги - все-таки Доусон був і залишається фаворитом - але це дещо збільшує шанси канадця на те, аби створити міні-сенсацію у цьому протистоянні.


Теги:Ола Афолабі, Марко Хук, Ерісланді Лара, Альфредо Ангуло, Юріоркіс Гамбоа, Дарлейс Перес, Чед Доусон, Адоніс Стівенсон, Марксо Майдана, Хосесіто Лопес

Новини
Більше новин

Читайте також