Анонс: Хук - Арслан, Буте - Грачов

13:19, 02.11.2012. Новини 3940

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/8925-hu677700.jpg />

Марко Хук (34-2-1, 25 КО) - Фірат Арслан (32-5-2, 21 КО)

Gerry Weber Stadium, Халле. Німеччина. Бій за звання чемпіона світу WBO у важкій вазі.

Дідусь за боксерськими мірками Фірат Арслан, мабуть, уже востаннє у своїй кар'єрі спробує завоювати пояс чемпіона світу. Тут, щоправда, варто нагадати, що німецький турок уже був чемпіоном світу, і навіть провів кілька захистів титулу, проте все закінчилося поразкою нокаутом панамцю Гільєрме Джонсу.

Та все ж не варто Хуку очікувати на легку прогулянку в найближчу суботу, бо Арслан далеко не простий суперник. Всіх середняків на своєму шляху він перемагав, а таких у його кар'єрі було достатньо. Перемагав Фірат й майбутнього члена Зали боксерської слави Вірджіла Хілла, хоча той уже був у поважному, як для боксера віці. А в травні цього року Фірата у якості такого собі проміжного варіанту випустили в ринг проти проспекта важкого дивізіону росіянина Алєксєєва. Але доволі неочікувано Арслан дав дуже конкурентний бій і судді змушені були виставити нічийний рахунок.

8925-hu677700.jpg (40.43 Kb)

Знаючи також таку особливість Хука, як низьку активність у багатьох його боях, можемо спрогнозувати доволі рівний поєдинок і цього разу. Попри довгий язик та агресію у своїх коментарях для ЗМІ, Марко є доволі обережним боксером, і не дуже любить ризикувати там, де цього не потрібно. Він робитиме в ринзі рівно стільки, скільки потрібно для перемоги. До того всього він чудово розуміє, що за рівного бою ніхто перемогу його супернику не дасть, оскільки Марко сьогодні є найпопулярнішим бійцем Німеччини після братів Кличків. А це означає, що на ньому можна заробити багато грошей.

Прогнозуємо конкурентний бій, в якому судді перемогу за очками віддадуть Хуку.

Лучіан Буте (30-1-0, 24 КО) - Денис Грачов (12-0-1, 8 КО)

Bell Centre, Монреаль, Канада. Рейтинговий поєдинок у проміжній (між супересередньою та напівважкою) вазі.

Хто б там що не казав, а цей поєдинок (принаймні для команди Буте) розглядається лише через призму підготовки до матчу-реваншу з Карлом Фрочем. Нагадаємо, що в кінці травня в англійському Ноттінгемі Фроч буквально забив румуна, завдавши йому першої поразки в кар'єрі. "Я переглядав той бій. Тепер я бачу, що багато речей зробив неправильно. В реванші такого не буде точно", - сказав Буте. Чи попрацював Лучіан над помилками - ми побачимо уже у цю суботу. Бо йому протистоятиме суперник, який полюбляє діяти у такій же манері, що й Фроч.

slider-bute-vs-gravech-a1.jpg (33.92 Kb)

Якщо оцінювати з точки зору боксерських стандартів, то Буте має перед росіянином величезну перевагу: технічний, дуже нестандартний і незручний, з хорошим жорстким і потужним ударом, і до того ж шульга. Але тут не все так просто. Для Грачова взагалі немає авторитетів у рингу, і це він довів у своєму попередньому протистоянні з українцем Ісмаїлом Сіллахом. Нагадаємо, що тоді Денис зупинив небитого на той момент Сіллаха у дев'ятому раунді. Як і зараз, тоді Денис виходив на бій в статусі явного аутсайдера. А сталося так, що сьогодні Грачов битиметься з Буте, а Сіллаха поразка відкинула дуже і дуже назад у його гонитві за чемпіонським боєм.

Та попри все це ми даємо мало шансів Грачову, хоча вони все ж є: насамперед у вигляді потужного удару, помноженого на постійний тиск і пресинг. Але скоріш за все Буте проведе обережний бій, адже на кону стоїть його боксерське майбутнє. Прогнозуємо впевнену перемогу Лучіана за пунктами.


Теги:Денис Грачов, Лучіан Буте, Марко Хук, Фірат Арслан

Новини
Більше новин

Читайте також