Анонс: Ісмаїл Сіллах - Сергій Ковальов

18:52, 29.11.2013. Новини 6260

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/kovalyov-kleverli-0.jpg />

Сергій Ковальов (22-0-1, 20 КО) - Ісмаїл Сіллах (21-1-0, 17 КО)

Colisee de Quebec, Quebec City, Канада. Бій за звання чемпіона світу WBO у напівважкій вазі.

Якби цей поєдинок відбувся хоча б півтора роки тому, то мало б хто сумнівався, що фаворитом у ньому був би українець Ісмаїл Сіллах. Тоді він вважався найперспективнішим бійцем напівважкого дивізіону, в той час як про Ковальова практично ніхто і нічого не знав. Зараз же ситуація перед суботнім двобоєм перевернулася з ніг на голову.

Тепер уже росіянин є беззаперечним фаворитом. Для прикладу, коефіцієнт букмекерів на його перемогу - усього 1,1, в той час як на Сіллаха ставки приймаються з розрахунку 6 до 1. Для прикладу, навіть Володимир Кличко два місяці тому не був настільки явним фаворитом перед боєм із Олександром Повєткіним. А всі ми пам'ятаємо, що результат того бою був розгромним: судді не віддали Повєткіну жодного раунду.

То що ж такого трапилося за останні кілька років, що так змінило ситуацію? В першу чергу відзначимо великий прогрес Ковальова, і певний застій у Сіллаха. В Ісмаїла, як ми знаємо, не склалося з його промоутерською компанією, з якою він так і не зумів розірвати відносини, але яка, у свою чергу, взагалі не постачає його опонентами. Ось і доводиться Сіллаху їздити то в Москву, то в Донецьк, беручи участь в глибоких андеркартах в поєдинку із відвертими мішками. В той же час Ковальов продовжував підвищувати рівень опозиції, причому всіх своїх суперників Сергій переїжджав, наче трактор. Все це завершилося тим, що Ковальов кілька місяців тому відправився в гості до тодішнього чемпіона світу WBO Нейтена Клеверлі, і на очах усієї британської публіки декласував їхнього улюбленця. Ну, і заодно забрав додому поясок, який і стоятиме на кону майбутнього протистояння.

kovalyov-kleverli-0.jpg (197.72 Kb)

Якщо ж брати суто технічну сторону обох боксерів, то тут Сіллах як мінімум не поступається, а то й відчутно переважає свого опонента. Але практично всі спеціалісти світу боксу просто не вірять у те, що Сіллах здатен буде витримати удари Ковальова, які, без сумніву, час від часу та все ж долітатимуть до нього. Бо навіть спаринг-партнери Ковальова звертали увагу на те, що навіть в умовах тренування стояти в парі із Сергієм мало реально, настільки той потужно б'є. Сіллаху згадують поразку від жорсткого Дениса Грачова, а дехто - і нокаут у любителях від Артура Бетербієва. І якщо Сіллах не зумів в поєдинку із ними "вижити" у важких умовах, то і з Ковальовим тим паче не зможе.

2032510639ismaylsillakh34.jpg (118.19 Kb)

Але ми переконані, що шанси в Ісмаїла все ж є. Про техніку ми уже писали, згадаємо також і про фізичні кондиції Ковальова, які в декого все ж викликають сумнів. По-перше, Сергій практично ніколи не перетинав позначки у шість раундів, а по-друге, його потужні панчі - це все ж доволі енергозатратна манера ведення бою. Тому основне завдання Сіллаха, це будь-якою ціною перевести бій за екватор, зберігши при цьому якомога більше сил. Якщо це станеться, то шанси на перемогу в Ісмаїла стрімко зростуть. Для цього потрібно пам'ятати головне: в жодному разі не лізти в рубку і не йти в розмін! Там удар такий, що світло може згаснути надовго.

Всі дуже дивувалися: а навіщо Сіллаху такий бій, якщо шансів йому практично не дають. Але з іншого боку - це і є його шанс, якого потім можна буде чекати все життя, і ще не факт, що дочекаєшся. Тому триматиме кулаки за Ісмаїла. Віримо, що він може перемогти Ковальова.


Теги:Сергій Ковальов, Ісмаїл Сіллах

Новини
Більше новин

Читайте також