Анонс: Майк Альварадо - Руслан Проводніков

17:56, 17.10.2013. Новини 4566

/>

Майк Альварадо (34-1-0, 23 КО) - Руслан Проводніков (22-2-0, 15 КО)

1STBANK Center, Broomfield, Denver, Колорадо, США.

Ще рік тому ніхто серйозно не сприймав російського любителю рубки Руслана Проводнікова, але бій проти Тімоті Бредлі перевернув усе з ніг на голову. І хоча тоді росіянин програв, той поєдинок залишався і залишається одним із головних претендентів на звання "Бій року - 2013". Звичайно, що такі заруби дуже подобаються глядачам, особливо за океаном. Тому тут й годі дивуватися, що Проводніков практично одразу отримав дуже вигідну пропозицію - двобій із чемпіоном світу WBO у суперлегкій вазі Майком Альварадо.

Чому вигідний? Тому що, по-перше, на кону стоятиме пояс чемпіона світу - а це мрія будь-якого боксера, а, по-друге, суперник такий, якого Проводніков і справді може перемогти. Альварадо в будь-якому випадку вважається фаворитом бою, але далеко не таким явним, яким був попередній суперник Проводнікова Бредлі.

Передбачити манеру, у якій відбуватиметься бій - нескладно. Альварадо в будь-якому випадку зробив висновки після свого першого програного поєдинку Ріосу, і тепер навряд чи йтиме у відверту рубку із суперником, який може прикластися "Дай Боже кожному". Він чудово розуміє, що більш майстерний Бредлі від цього ледве не постраждав, і ризикувати тут навряд чи варто. Але одна справа, що швидкому і майстерному Бредлі вдавалося контролювати поєдинок проти Проводнікова із дистанцію, а ось чи вдасться це Альварадо? Ось тут і є головна інтрига майбутнього протистояння. Те, що жорсткі розміни будуть - це точно. А ось чи витримає "борода" Альварадо - це і є велике питання. Не будемо також забувати, що Руслан - це боєць на одну вагову категорію вище. Тому і є дещо потужнішим. Натомість Альварадо куди мобільніший, і йому потрібно цим користатися, уникаючи атак росіянина.

За великим рахунком, завдання Проводнікова абсолютно теж саме, що й у попередньому бою із Бредлі: пресингувати, заманювати на махач і потужно атакувати, навіть через блок. Причому потрібно починати якомога раніше. Бо в плані кондицій, мабуть, Альварадо буде кращим за нього, адже йому не треба буде "ганяти вагу" напередодні бою.

Тому наш прогноз на бій є наступним: якщо Проводнікову не вдасться нокаутувати Альварадо до кінця восьмого раунду, то йому навряд чи це вдасться зробити взагалі. Припускаємо складну перемогу американця за пунктами.


Теги:Майк Альварадо, Руслан Проводніков

Новини
Більше новин

Читайте також