Анонс: Мегафайт Донейр - Рігондо

13:57, 12.04.2013. Новини 3991

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/1542-doneir3-600.jpg />

Гільєрме Рігондо (11-0-0, 8 КО) - Ноніто Донейр (31-1-0, 20 КО)

Radio City Music Hall, Нью-Йорк, США. Об'єднавчий бій за титули чемпіона світу за версіями WBOта WBA у вазі суперпівня.

Ось це і є найбільш інтригуюче і найцікавіше протистояння для справжніх гурманів боксу у 2013 році. Принаймні поки що. Бо ми вже бачили заруби Проводніков - Бредлі, Ріос - Альварадо ІІ, але поєдинку двох боксерів найвищого рівня ще не було. Ноніто Донейр та Гільєрме Рігондо - це вища ліга майстрів боксу, і попри те, що у букмекерів філіппінець є явним фаворитом, не поспішайте ставити на нього свої останні гроші, бо можете залишитися з нічим.

Так, тут важко не погодитися з тим, що і Донейра значно більший досвід у профі, ніж у Рігондо. Кубинець взагалі провів лиш 11 поєдинків, а в зустрічі зі своїм єдиним відносно сильним суперником - Рікардо Кордобою - мав певні проблеми, в тому числі й у вигляді нокдауну. Але, скажіть, а коли у Донейра був суперник рівня Рігондо? Правильна відповідь - ніколи. Так, проти філіппінця виходили в ринг такі суперпанчери, як Вік Дарчинян або ж Фернандо Монтіель, але річ у тім, що проти такого типу бійців контровик Донейр почувається, як риба у воді. А яким буде Ноніто проти не менш швидкого боксера, який любить працювати на відходах, та ще й боксує у лівосторонній стійці - це велике питання.

Але ще більше питання - яким у бою буде Гільєрме Рігондо. Бо ніхто, окрім хіба що нього самого і ще, мабуть, тренера, не знає усього потенціалу цієї бойової одиниці. Адже кубинець, за оцінками експертів, насправді ще не провів жодного бою навіть на 70% від своєю потужності. Зі всіма своїми суперниками Гільєрме боксував дуже економно, і напрацював в ринзі не більше, ніж це було потрібно для перемоги. Що це? Це усе, що Рігондо може, чи він економив себе для серйозніших протистоянь? Відповідь на ці запитання ми дізнаємося уже зовсім скоро. Бо діяти економно з Донейром - це те ж саме, що підписатися на поразку ще до виходу в ринг. Тут таке не пройде, бо насправді навіть 100% викладки Рігондо може не вистачити для перемоги. Тому треба буде викладатися на 200%.

1542-doneir3-600.jpg (55.36 Kb)

Для мене особисто головна інтрига не в тому, хто переможе. Найцікавішим є те, якого у ринзі ми побачимо Рігондо, і яким буде рівень його мотивації та амбіції. Не секрет, що більшість кубинських зірок любительського боксу після переходу в професіонали стать недисциплінованим головним болем для тренерів і промоутерів. Після жорсткого соцреалізму своєї батьківщини, вони не можуть протистояти демонам спокуси "загниваючого капіталізму" західного світу, і повністю розчиняються у своїх згубних звичках, забуваючи про тренування і відсунувши свої амбіції у профібоксі на другий, а то й третій план. Та байдужість, з якою Гільєрме проводить свої бої, лише посилює у його особі образ типового кубинського боксера-професіонала. Побутує думка, що вся суть переходу Рігондо у професіонали полягала у контракті на дуже хороший у грошовому плані бій... і все - після цього можна уже й завершувати. Ми не можемо напевно так казати про Гільєрме, але він поки що не зробив нічого, аби спростувати цей тезис. Сподіваємося, що саме спростування ми отримаємо в ринзі: і буде це якісна робота у поєдинку проти Донейра.

Що стосується самого бою, то ми точно не дочекаємося обмінів ударами, неймовірну серійну роботу і надто велику інтенсивність поєдинку. Попри взаємну неприязнь, можна не сумніватися, що обидва суперники поважають один одного і навіть, не виключено, що побоюються. Без сумніву, Донейр, який має значну перевагу у розмаху рук, працюватиме з дистанції з блискавичним зближенням. Він постійно шукатиме нагоду для застосування свого вбивчого лівого хуку, який як ми пам'ятаємо, зламав щелепу Фернандо Монтіелю. Щоправда, рушійну силу цього хуку нівелює той факт, що Рігондо - шульга. Причому, до біса швидкий шульга.Гільєрме намагатиметься скорочувати дистанцію і пробуватиме працювати по всім поверхах філіппінця. Кубинець - знаний бодіпанчер, і тут велике питання, чи не акумулюються усі удари в корпус у другій половині бою, і наскільки хорошим буде після цього філіппінець. З іншого боку, захист Рігондо побудовані на чудових рефлексах і відчутті таймингу. Якщо бій триватиме довго, то Гільєрме обов'язково підсяде і тут він може зловити "метелика" від Ноніто. "Метелика", щоправда, вагою у кілька центнерів. Одним словом, до бою запитань більше, ніж відповідей, і тим він видається ще більше інтригуючим.

А наш прогноз такий: за рахунок більшої кількості влучних ударів перемогу U12 віддадуть Донейру.


Теги:Ноніто Донейр, Гільєрме Рігондо

Новини
Більше новин

Читайте також