Анонс: Мейвезер - Альварес

14:33, 13.09.2013. Новини 4972

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/saulcaneloalvarez18-600.jpg />

Флойд Мейвезер (44-0-0, 26 КО) - Сауль Альварес (42-0-1, 30 КО)

MGM Grand, Лас-Вегас, Невада, США. Бій за звання чемпіона світу WBA, WBC у другій напівсередній вазі.

Golden Boy Promotion та телеканал Showtime розкрутили цей поєдинок настільки, що склалося враження, начебто це другий Дюран - Леонард, хоча насправді це далеко не так. Тут є явний фаворит, і є аутсайдер. І такий величезний інтерес до майбутнього протистояння пов'язаний насамперед з розкруткою, яку здійснили вище перечислені структури. Висловлю крамольну думку: цієї осені намічаються кілька більш цікавих боїв, ніж цей, який припідносяить ледь не як "Бій десятиліття". Бо тут не буде особливої інтриги, та й особливого видовища глядачі також навряд чи дочекаються. Але для початку давайте розберемося, як взагалі виникла ідея організації такого бою.

saulcaneloalvarez18-600.jpg (74.59 Kb)

Вся річ у тім, що близько року тому телеканал Showtime переманив найкращого боксера сучасності Флойда Мейвезера у свого заклятого ворога HBO. Звичайно, що "Красунчика" вдалося відвоювати тим, що він любить (або просто показує з іміджевих переконань) найбільше у своєму житті, тобто грошима. Телеканал запропонував Флойду божевільні 250 мільйонів за найближчі 5 поєдинків, і той довго не думав. Та перший спільний проект Мейвезера і Showtime - бій проти Роберта Герреро - не приніс телеканалу нічого, крім збитків, і менеджерам та маркетологам довелося добре задуматися над тим, аби з цієї затії взагалі можливо було щось заробити. Як виявилося, для фінансового успіху не вистачає ні статусу Флойда "найкращого з кращих", ні його довгого язика, ні того та іншого вкупі. Насамперед потрібен був сильний, а ще краще, добре розкручений боксер.

Після "пшику" Менні Пакьяо в останніх двох поєдинках, промоутерам довелося шукати новий варіант для Мейвезера, і він знайшовся в особі ще юного, як за боксерськими мірками Сауля Альвареса. З тих, хто махає руками у ваговому діапазоні 63-70 кг, мабуть, варіант найкращий, але від того не настільки інтригуючий, аби особливо виникали питання стосовно переможця.

Почнемо з того, що боксери зійшлися на проміжній ваговій категорії у 69 кг. Але тут ми маємо ситуацію, що одному треба з'їсти багато стейків і нічого не робити, аби розтовстіти до цього ліміту, в той час як іншому доводиться багато тижнів тренувань виділити лише на згонку ваги, аби вкластися в ліміт. Зважаючи на те, що "Канельо" останнім часом ледь-ледь вкладається в 69,9 кг, то 69 для нього будуть ще менш комфортними. Але як би там не було, габарити - це один з основних, якщо не сказати, головний козир Альвареса перед Мейвезер. Бо більше мексиканцю козиряти то й нічим. Ну, ще, можливо, пресинг, який спеціалісти в пошуках хоча б якоїсь інтриги постійно згадують напередодні цього бою. Але ту велике питання, хто з майбутніх опонентів буде легшим, рухомішим та маневренішим. Та і є також підозра на те, що Альварес буде не настільки хорошим фізично після виснажливої боротьби з вагою, аби пресингувати Мейвезера весь бій.

floydmayweather3-600.jpg (67.55 Kb)

Для формальності скажемо, що на боці "Красунчика" - величезний досвід боїв із сильними суперниками, який не порівняти з "Канельо" (хоча за кількістю поєдинків - там практично рівно), неймовірний талант, техніка і впевненість у собі. Звичайно, 36 років - це уже не хлопчик, і питання фізичних кондицій та рефлексів з кожним поєдинком все більше турбуватимуть прихильників Флойда. Але приводів для турбот Мейвезер поки що не давав.

Тому наш прогноз на бій - впевнена перемога Мейвезера за підсумками дванадцяти раундів.


Теги:Флойд Мейвезер, Сауль Альварес

Новини
Більше новин

Читайте також