Анонс: Менні Пакьяо - Брендон Ріос

18:11, 22.11.2013. Новини 5317

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/v-jn0657hnyu-600.jpg />

Менні Пакьяо (54-5-2, 38 КО) - Брендон Ріос (31-1-1, 23 КО)

Cotai Arena, Venetian Resort, макао, Китай. бій за звання Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO.

Вся інтрига у майбутньому протистоянні зводиться до того, наскільки змінила поразка важким нокаутом від Маркеса Менні Пакьяо. Адже дуже багато в тому числі й видатних боксерів просто ламалися після подібних програшів. Причому як психологічно, так і фізично. Ставали, як кажуть, "пробитими" бійцями.

Ще півтора року тому Менні усі сприймали не інакше, як машину для вбивства: такого собі енерджайзера з двома відбійними молотками. Причому неймовірно швидкого. Але дві поразки поспіль серйозно похитнули його позиції, і все частіше лунає запитання: а чи на закінчився Пакмен, як боксер? Ось у цю суботу ми й отримаємо відповідь на це запитання.

v-jn06hnyu-600.jpg (146.95 Kb)

Бо якщо Менні Пакьяо буде у своїй хоча б приблизно звичній формі, то бій із Брендоном Ріосом перетвориться на відвертий місмачт. Філіппінець в рази швидший, куди різкіший і набагато кращий за боксерськими навиками, ніж Ріос. Якщо ми побачимо звичного Пакмена, то його бій проти Ріоса нагадуватиме протистояння із Ріккі Хаттоном. За тією лиш різницею, що Брендон трохи краще "тримає" за британця, хоча є повільнішим за нього, і чого ж тут приховувати - нижчий за класом.

Менні запевнив, що його підготовка до бою із Ріосом - дуже серйозна справа, і такою не було вже десяток років. Для нього дуже важливо повернутися. і зробити це красиво. Аби знову повернутися до обойми найкращих після двох поразок поспіль.


Теги:Менні Пакьяо, Брендон Ріос

Новини
Більше новин

Читайте також