Анонс: Останній бій Віталія Кличка

13:00, 07.09.2012. Новини 10996

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/8944-klichko3600.jpg />

Віталій Кличко (44-2-0, 40 КО) - Мануель Чарр (21-0-0, 11 КО)

СК "Олімпійський", Москва, Росія. Бій за звання чемпіона світу WBC у суперважкій вазі.

Кінець епохи - так можна охарактеризувати бій, що відбудеться 8 вересня в Москві. Віталій Кличко захищатиме титул чемпіона світу WBC, і зробить це, мабуть, востаннє. Якщо він переможе Мануеля Чарра, то стане одним з небагатьох великих чемпіонів, які пішли з боксу у ранзі переможців.

Сам Віталій однозначно не заявляв, що це буде його останній бій. Але дав зрозуміти, що якщо пройде у Верховну Раду, то кар'єру завершить. В парламент він практично гарантовано проходить, тому бій із Чарром скоріш за все стане останнім для українського чемпіона в кар'єрі.

Вибір Чарра собі у суперники Кличко-старший пояснив доволі просто: одна половина верхівки рейтингу відмовилася від бою, іншу - вже перебили. Причому декого - по кілька разів. Тому й виник варіант із Чарром. Він небитий, молодий, амбітний, наглий і здоровий. Не скажеш, що вибір К2 зустріли із захопленням. Але маємо те, що маємо, як казав перший президент Незалежної України.

8944-klichko3600.jpg (36.86 Kb)

Так хто ж такий Мануель Чарр? Дуже добре його охарактеризував тренер Віталія Фріц Здунек, який колись працював з цим бійцем: доволі талановитий, але дуже самозакоханий і не надто багато працює над собою. Побив кількох бійців якогось там п'ятого ешелону - Хоукінс, Бек, Пейдж - а також Денні Вільямса, який на той момент назбирав 9 поразок. В останньому своєму протистоянні Чарр зустрічався з колись перспективним українцем Тарасом Біденком, але його перемога викликала чимало сумнівів. Ще кілька тижнів тому Чарр немав ані грошей, ані тренера. І більше молов язиком, ніж готувався до Кличка. Не знаю як для кого, а для мене це свідчить про повний непрофесіоналізм Чарра. Бо не можна виходити на суперника калібра Кличка, і не мати при цьому тренера (до речі, в авральному порядку Чарра під своє крило взяв екс-тренер Повєткіна Бєлов).

У цьому поєдинку питання полягає лише у тому в якій зараз функціональному стані перебуває організм Кличка. Якщо буде хоча б у такому, як проти Чізори, коли Віталій в принципі впевненно переміг навіть з урахуванням травми лівої руки, то тоді це буде повна декласація. До речі, Чарр чимось й нагадує Чізору: наглий, самовпевнений, без особливо сильного нокаутуючого удару, але, щоправда, не такий настирний. Ліва рука Кличка, якої так не вистачало у середніх і пізніх раундах з Чізорою, повинна зіграти свою роль.

Якщо ви надумали підзаробити грошей на Кличку у букмекерах, то навіть не йдіть у контору, бо там коефіцієнт на Віталія всього 1,01. Була б, мабуть, й одиниця, але потрібно зважати на різні форс-мажорні обставини. Краще візьміть додому пива, сядьте пізнього осіннього вечора на диван і подивіться скоріш за все останній бій Віталія.

Ми не сумніваємося, що Віталій впевненно переможе Мануеля Чарра. Скоріш за все технічним нокаутом під кінець бою.


Теги:Віталій Кличко, Мануель Чарр

Новини
Більше новин

Читайте також