Анонс: Повєткін - Вавржик, Лєбєдєв - Джонс

17:18, 16.05.2013. Новини 4436

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/dpp-1914-600.jpg />

Олександр Повєткін (25-0-0, 17 КО) - Анджей Вавржик (27-0-0, 13 КО)

Crocus City Hall, Мякініно, Підмосков'є, Росія. Бій за звання "регулярного" чемпіона світу WBA у суперважкій вазі.

Два тижні тому подібні "розклади" перед боєм ми бачили у Мангеймі, коли Володимир Кличко зустрічався з Франческо Пьянетою. І суперники у Кличка та Повєткіна чимось навіть схожі: обидва були небитими, але в обох рівень опозиції, м'яко кажучи не вражав. Тоді ми передрікали відвертий місматч, і тепер впевнені у цьому ж: в Анджея Вавржика практично немає шансів проти Олександра Повєткіна.

Ще з кимось, хто любить боксувати з дальньої дистанції, Вавржик може потягатися, але з тими, хто вміє і може прориватися на ближню дистанцію, у поляка великі проблеми. При своїх чималих габаритах (зріст 195 см), які зазвичай формують стиль боксера, Вавржик не має хорошого джеб-стопа, не використовує тактично вмотивовані у таких ситуаціях клінчі, і, що найгірше, не має добре відшліфованого захисту. Подивіться, скільки Вавржик напропускав у поєдинку з росіянином Бахтовим, і вам все стане зрозуміло.

Шлях до успіху у Повєткіна в цьому протистоянні дуже простий: переведення поєдинку на середню і ближню дистанцію, постійний пресинг - і Вавржик стане зручною для нього мішенню. Прогнозуємо, що так воно і буде, і на поляка чекатиме нокаут максимум у середніх раундах.

Цікавіше буде вже у наступному поєдинку Повєткіна, коли йому доведеться вийти в ринг на "Матч життя і смерті" - проти майже абсолютного чемпіона світу Володимира Кличка.

Денис Лєбєдєв (25-1-0, 19 КО) - Гільєрмо Джонс (38-3-2, 30 КО)

Crocus City Hall, Мякініно, Підмосков'є, Росія. Бій за звання чемпіона світу WBA у важкій вазі.

Ми вкотре беремося за анонс поєдинку, в якому якщо не все, то багато чого залежить від того, в якій формі підійде до стартового гонгу віковий, але разом із тим доволі вмілий боксер. Залежить багато, але не все. Тому що навіть якби Гільєрмо Джонс підійшов до бою із Лєбєдєвим в близькій до ідеалу формі, то ще не факт, що переміг би. Бо Лєбєдєв - це боєць нехай і з "букетом" мінусів, але і зі своїми плюсами. Який, до того ж, зараз знаходиться на своєму піку.

Те, що Джонс більш кваліфікований боксер, сумнівів немає. Якби бій проходив у невисокому темпі і з невеликою щільністю, то шанси суперників були б приблизно рівними. Але важко повірити у те, що Лєбєдєв дозволить перевести поєдинок у таке русло. Його тренер, Костя Цзю, точно такого не допустить. Пресингувати Денис буде від першої і до останньої хвилини поєдинку, беручи лиш деколи невеликі паузи. Для нього найголовніше у цій ситуації - не "заграватися" із Джонсом, бо той може покарати миттєво. В Гільєрмо в арсеналі є багато ударів з ближньої і середньої дистанції, які не одного суперника відправляли на канвас.

dpp-1914-600.jpg (50.15 Kb)

Та повірити у те, що панамець нокаутує Лєбєдєва - дуже важко. Цього не вдавалося нікому і якщо хтось таки зможе колись відправити Лєбєдєва бодай у нокдаун - то це буде тоді, коли росіянин здасть фізично. За очками Джонс також навряд чи перестукає Лєбєдєва. Хоча б з двох причин: по-перше, ми сумніваємося, що Лєбєдєв викине менше точних ударів за суперника, а по-друге, навіть за умови близького бою, навряд чи панамцю віддадуть бій, в якому Лєбєдєв є фактичним господарем.

Прогнозуємо з великою вірогідністю перемогу Лєбєдєва нокаутом після середніх раундів, або одноголосним рішенням суддів.


Теги:Олександр Повєткін, Анджей Вавржик, Денис Лєбєдєв, Гільєрмо Джонс

Новини
Більше новин

Читайте також