Анонс: Реванш Девіда Прайса і Тоні Томпсона

12:53, 05.07.2013. Новини 3977

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/article-2283532-183aa00005dc-333-600.jpg />

Девід Прайс (15-1-0, 13 КО) - Тоні Томпсон (37-3-0, 25 KO)

Echo Arena, Ліверпуль. Великобританія. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

"Леннокс Льюїс порадив мені негайно реваншуватися у Томпсона. Бо справжні чемпіони завжди прагнуть закривати поразки перемогою своїм же кривдникам", - це слова Девіда Прайса буквально через тиждень після болючої поразки нокаутом від американського ветерана Тоні Томпсона. Саме після цього і розпочалося доволі перспективне співробітництво легенди світового боксу і одного з найперспективніших супертяжів сучасності. Але що з цього в результаті вийде - покаже лише час. Бо не кожен великий тренер був класним боксером, і навпаки, не кожен видатний боксер став хорошим тренером. Але факт залишається фактом: в суботу відбудеться дебют Леннокса Льюїса на посаді тренера. Наразі, щоправда, лише тренера-консультанта.

Переходячи безпосередньо до бою і шансів обох боксерів, спробуємо спрогнозувати, що ймовірність другої перемоги Томпсона приблизно дорівнює шансам влучити бомбі у ту саму воронку. Нагадаємо, що у лютому розтренований і з надмірною вагою 41-річний Томпсон сенсаційно нокаутував надію британського боксу Девіда Прайса. Томпсон ніколи в принципі і не був нокаутером, просто дуже добре влучив в район вуха Прайса, який пішов на суперника з відкритим забралом і переповнений впевненістю у власній непереможності. Ну, а те, що бій відбувається в суперважкій вазі, де все може перевернути з ніг на голову один удар - доповнило всю цю справу: нокаут і відро холодної води на амбіції Прайса.

Судячи з коментарів, манери поведінки та інших речей, Девід Прайс - дуже недурний чоловік. Тому таку річ, як поразку він може повернути лише собі на користь. Так, як, скажімо, Володимир Кличко програші Пьюрітті, Сандерсу чи Брюстеру. Не було б тих поразок - не було б теперішнього непереможного Кличка.

article-2283532-183aa00005dc-333-600.jpg (42.93 Kb)

Помилка Девіда у попередньому протистоянні із Томпсоном (в принципі, як і у всіх його боях у профі) в тому, що він дуже хоче виграти бій завдяки одному лише удару. А так не буває. На чемпіонському рівні, а саме туди мітить рудий британський гігант, кожен бій - повинен відрізнятися в тактичній, функціональній та ментальній підготовках. Боксер рівня принаймні претендента на титул не повинен виходити з одним лише планом "А". В нього повинен бути план "В", а при потребі навіть і "С".

Можна і не сумніватися, що про всі ці речі Прайсу розповість Леннокс Льюїс, який бачив у ринзі все, і якого майже всю кар'єру тренував один з найкращих наставників в історії Еммануель Стюард. Тому шанси у Томпсона на ще одну перемогу - мізерні. Не кажу, що їх немає взагалі, але вони і справді дуже невеликі. Єдине, у чому виникають питання перед цим поєдинком - це наскільки Прайс міцний психологічно. Адже у світі боксу є не один приклад, коли боксер або дуже довго, або ніколи так і не зміг відійти від поразки. Тим паче, якщо вона була нокаутом. І тим паче, якщо в ринзі тобі протистоятиме саме той боєць, який попереднього разу тебе й нокаутував.

Та все ж подивитися цей бій варто. По-перше, мінімальна інтрига таки зберігається. По-друге, варто придивлятися до боксера, якого називають одним із найперспективніших супертяжів. А по-третє, цікаво глянути на тандем, чи радше, перші плоди співпраці Леннокса Льюїса і Девіда Прайса.

Наш прогноз на бій - перемога Прайса нокаутом, але не раніше середніх раундів. Бо навряд чи Девід, враховуючи попередній гіркий урок, знову спробує вирішити бій не максимально ефективно, а якомога швидше.


Теги:Девід Прайс, Тоні Томпсон, Леннокс Льюїс

Новини
Більше новин

Читайте також