Анонс: Реванш Фроч - Кесслер

12:13, 25.05.2013. Новини 4440

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/carl-froch-mikkel-kessler-presser-600.jpg />

Карл Фроч (30-2-0, 22 КО) - Міккель Кесслер (46-2-0, 35 КО)

O2 Arena, Лондон, Великобританія. Бій за звання чемпіона світу за версіями WBA, IBF у суперсередній вазі.

Це реванш, а перший поєдинок Кесслера і Фроча три роки тому завершився перемогою Міккеля. Це був двобій стадії групового етапу турніру Super Six, і тоді дехто ту перемогу данця піддав сумнівам. Насправді тоді Міккель переміг. І хоча бій був доволі близьким, але Фроч там явно не напрацював на ще одну одиничку в графі "Wins". Хтозна, якби той поєдинок відбувся не в Данії, а в рідному для Фроча Ноттінгемі, то абсолютно не виключено, що судді віддали б перемогу саме Карлу. Але то вже історія, а сьогоденні реалії - це цілком обгрунтований, зважаючи на перебіг першого бою, глядацький інтерес та чемпіонський статус обох боксерів реванш.

carl-froch-mikkel-kessler-presser-600.jpg (44.94 Kb)

З моменту їхнього першого поєдинку минуло три роки, які обидва боксери заповнили по-різному. Данцю та перемога далася дорогою ціною: він травмував око, після чого лікувався довго і нудно. Три поєдинки за три роки - проти Буадли, Гріна та Мегі, виглядають пішою прогулянкою на фоні суперників Фроча після цього бою. Абрахам, Ворд, Джонсон, Буте, Мак - погодьтеся, цей рівень опозиції лише сприяв розвитку Фроча, як боксера. А про Кесслера цього аж ніяк не скажеш.

До цього поєдинку багато поважних (і не дуже) людей у світі боксу давали свої прогнози, і якщо підвести їх усіх під один спільний знаменник, то вони зводилися до одного: Фроч з попередньої зустрічі з Кесслером додав, в той час як сам данець навпаки здав. Таке, зокрема, заявляли Бернард Хопкінс, Джо Кальзаге та Андре Ворд. Зважаючи на приблизно рівний перебіг минулого протистояння, прогрес Фроча, зниження рівня кондицій Кесслера, а також факт домашньої арени - уся ця сукупність факторів і робить британця фаворитом реваншу. І для того, аби знову перемогти Фроча, Кесслеру потрібно буде боксувати, так як, скажімо, п'ять років тому. А, можливо, навіть трохи краще. І ось чи здатен Міккель у даний момент на це - дуже велике питання.Якщо брати суто боксерські характеристики, то тут Кесслер має хоч і невелику, але все ж перевагу. Та Фрочу певний недолік технічних навиків (хоча з кожним боєм він все більше нівелюється) є чим компенсувати. В першу чергу, це характер, агресія, удар і вміння "тримати". Окрім того, можна і не сумніватися, що за інтенсивністю роботи в ринзі він перевершить Кесслера. А там є два варіанти результати бою. Перший, це якщо кількість переросте в якість, і Карл заб'є суперника до технічного нокауту, як це було у випадку із Буте. Другий, це впевнена (або все ж не дуже) перемога за очками. За приблизно рівного поєдинку ми і не сумніваємося, хто виявиться переможцем на картках суддів.

Що в цій ситуації залишається робити Кесслеру? Думаю, що Міккель може розраховувати на перемогу лише в одному випадку: якщо на очах у всього світу (хоча не факт, що це "оцінять" британські судді) дати урок боксу своєму опонентові. Десь так, як місяць тому Ноніто Донейра провчив Гільєрме Рігондо, який, нагадаємо, також виходив в ринг в якості андердога. Кесслер на це здатний, але йому потрібні будуть перфектні фізичні кондиції і хороший план на бій. Якщо він зможе втримати Фроча на дистанції - це вже буде півсправи: джеб у нього як мінімум не гірший, а якщо його чергувати з якісними та неочікуваними наскоками, то можна отримати хороший результат.

Одним словом, в найближчу суботу на O2 Arena в Лондоні має бути цікаво. Ми теж думаємо, що Фроч у цьому фаворит, але в цьому поєдинку може бути все.


Теги:Карл Фроч, Міккель Кесслер

Новини
Більше новин

Читайте також