Анонс: Салідо - Гарсія, Головкін - Росадо

14:45, 19.01.2013. Новини 3391

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/95ghgh64-salido6.jpg />

Орландо Салідо (39-11-2, 27 КО) - Майкі Гарсія (30-0-0, 26 КО)

"Медісон Сквер Гарден", Нью-Йорк, США. Бій за звання чемпіона світу WBО у напівлегкій вазі.

Протистояння Салідо - Гарсія до болі нагадує попередню дилогію Орландо з іншим молодим проспектом - Хуаном Мануелем Лопесом. Досвідчений мексиканський рубака і цього разу випробовуватиме на міцність суперперспективного технаря. Хуанма Лопес цей екзамен не пройшов, тепер подивимося на те, як Гарсія зможе вирішити проблему Салідо.

Взагалі-то Орландо і не приховував, що приїхав до Нью-Йорку на війну з Майкі. Цей хлопець належить до тих, кому абсолютно байдужа кількість цифр у графі "поразки". Для нього більш важливим є те, що скаже про нього сусід по будинку, ніж те, який буде результат бою. Така сувора ментальність і визначила стиль Салідо: це не найтехнічніший боксер, але характер і сталевий стержень - ось це і є його найбільші чесноти.

Тут не потрібно бути оракулом, аби передбачити, що Салідо спробує перевести бій у жорстку рубку. Для нього головне завдання - це зламати волю Гарсії, задавити його ментально і змусити танцювати під свою дудку. А там вже молодий Майкі може і не витримати навали мексиканця.

В Гарсії завдання кардинально протилежне. Йому будь-що потрібно уникнути заруби із Салідо, і намагатися в першу чергу його перебоксувати. Захист - це не найсильніша сторона Орландо, і пропускатиме він багато. Можна і не сумніватися, що з плином раундів прийде і можливість нокауту. Панч у Майкі далеко не слабкий, і ми абсолютно не здивуємося, якщо після акумуляції усіх ударів, Салідо "приляже" десь ближче до чемпіонських раундів.

95ghgh64-salido6.jpg (35.61 Kb)

Але все ж ми більше схиляємося до того, що Майкі врахує помилки усіх своїх попередників і побудує бій на техніці. Поєдинок він проведе дуже обережно (все-таки це перший настільки серйозний суперник для нього), і зможе перемогти Салідо, але лише за очками. Та не здивуємося також будь-якому іншому варіанту перебігу та закінченню бою.

Геннадій Головкін (24-0-0, 21 КО) - Габріель Росадо (21-5-0, 13 КО)


"Медісон Сквер Гарден", Нью-Йорк, США. Бій за звання "звичайного" чемпіона світу WBA у середній вазі.

Взагалі-то це не є рідна вага для американця Габріеля Росадо. Більшу частину своєї кар'єри Росадо провів у другій напівсередній (до 69,9 кг). Тому домовляючись про організацію даного конкретного поєдинку, менеджери обох боксерів домовилися про проміжну вагу саме для цього протистояння - до 71,4 кг. Але в останній момент Росадо відмовився від такої поблажки. І втратив, на нашу думку, чи не єдиний свій шанс на перемогу над Геннадієм Головкіним. Бо інших якихось переваг або козирів, завдяки яким Росадо міг би побити Геннадія ми взагалі не бачимо.

Ще б суто теоретично можна було взяти до уваги більший зріст та, особливо, розмах рук американця, але він дуже рідко їх використовує у своїх боях. Найбільше Росадо любить ближню, максимум середню дистанцію, але ми там не бачимо взагалі ніяких можливостей для перемоги над Головкіним.

Усі без винятку спаринг-партнери казахського середньоваговика висловлювали своє неймовірне захоплення силою удару Головкіна. Мовляв, лупить Геннадій не гірше середньостатичного супертяжа. Можемо взяти на віру ці слова, оскільки це відзначали не лише спаринг-партнери, а й експерти боксу. А беручи до уваги далеко не найміцніше підборіддя Росадо і нелюбов його до тактичних боїв (Габріель ніколи не відмовлявся від махача), то шанси на перемогу під час ймовірного розміну із Головкіним в Росадо взагалі зникають. Навіть теоретичні. Ось так ми і дійшли до того, що чи не єдиною надією прихильників Росадо (якщо такі взагалі-то є у нашій країні) на виграш є лакі-панч.

230671-10151618243-1683975905-n.jpg (42.55 Kb)

Тому спробуємо спрогнозувати перемогу Головкіна нокаутом. Думаємо, що це буде не пізніше перших чотирьох раундів. Не забувайте, що бій цей відбуватиметься не на парковці за супермаркетом, а в самому "Медісон Сквер Гарден". Головкіну як повітря потрібна красива перемога. Бо він уже визнаний усіма - сильним і небезпечним боксером, але поки що не таким розкрученим, тому від поєдинку з ним й відмовляються топи середньої ваги, такі як Чавес-молодший, Даніель Гіл і, звичайно, Серхіо Мартінес. Воно й не дивно, адже тут грошей особливо не заробиш на такому супернику, а "відгребти" можна по самі вуха. Ось якщо Головкіну вдасться красиво пройти Росадо, то можемо з великою долею ймовірності сподіватися на іменитого наступного суперника для казаха уже в наступному поєдинку.


Теги:Геннадій Головкін, Габріель Росадо, Майкі Гарсія, Орландо Салідо

Новини
Більше новин

Читайте також