Анонс: Сауль Альварес - Альфредо Ангуло

14:01, 08.03.2014. Новини 5094

/>

Сауль Альварес (42-1-1, 30 КО) - Альфредо Ангуло (22-3-0, 18 КО)

MGM Grand, Лас-Вегас, США. Рейтинговий поєдинок у проміжній ваговій категорії (між другою напівсередньою та середньою).

Після вересневої поразки від Флойда Мейвезера, яка вочевидь боляче вдарила по амбіціям Альвареса, йому на наступний бій все ж вирішили знайти більш менш зручного суперника. Ніхто і ніколи не вважав Альфредо Ангуло простаком, але все ж боксером екстра-класу його теж назвати важко.

У всіх спеціалістів та букмекерів Альварес підходить до цього бою явним фаворитом. І дивуватися тут нема чого. Обидва боксера люблять виступати в рингу агресорами. Більше того, така манера ведення бою для кожного з них є перманентною. Але тут є одна відмінність. Альварес - це думаючий агресор, який грубу силу може направити у правильне русло, працюючи комбінаціями, обманююччи свого опонента. Ангуло ж більше розраховує на грубу силу: зламати, зрубати, забити - ось його стихія. Нерідко Альфредо ставав жертвою такої тактики. Згадайте хоча б його зарубу із Джеймом Кірклендом, коли американець буквально воскрес з попелу і таки зумів нокаутувавти Ангуло.

Найголовніше для Альвареса - це не піддатися на запрошення Ангуло піти в рубку. Той тільки на це й може розраховувати. Альфредо дуже небезпечний особливо у перших раундах, в яких статистика нарахувала йому левову частку його нокаутів. Канельо може вдало пофехтувати, причому із суперниками високого класу, як наприклад з Остіном Траутом. Але навіть у випадку, якщо піде бій "кістка в кістку", то далеко не факт, що переможцем з нього вийде Ангуло. Альварес вже неодноразово довів, що вміє "тримати", а ось у Альфредо не так вже й рідко з цим були проблеми.

Тому однозначно ставимо на перемогу Альвареса, скоріш за все за очками. Мабуть, це буде уже останній бій для Канельо у другій напівсередній вазі. Йому й раніше потрібно було пахати в залі надміру, аби засушитися до ліміту 69,9 кг. А цього разу й він виявився безсилим, тому організаторам довелося навіть просити команду Ангуло перед самою процедурою зважування, аби підняти ваговий ліміт на один фунт, підкріпивши своє настійливе прохання чеком на суму в 100 тисяч доларів.


Теги:Альфредо Ангуло, Сауль Альварес

Новини
Більше новин

Читайте також