Анонс: Сенченко - Брук, Хопкінс - Мурат

19:01, 24.10.2013. Новини 5015

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/6207_hop6.jpg />

Келл Брук (30-0-0, 20 КО) - В'ячеслав Сенченко (34-1-0, 23 КО)

Motorpoint Arena, Шеффілд, Великобританія. відбірний поєдинок за право зустрітися із чемпіоном світу IBF у напівсередній вазі.

Своєю минулорічною перемогою над знаменитим Ріккі Хаттоном В'ячеслав Сенченко шокував усю Великобританію. І ось зараз Слава знову їде на Туманний Альбіон, аби зустрітися з, мабуть, не легшим суперником, небитим проспектом напівсередньої ваги Келлом Бруком.

Два роки тому Брука називали одним із головних претендентів на корону своєї вагової категорії, але, принаймні станом на зараз, Келл не зумів реалізувати свій потенціал. На заваді кар'єрного росту став маловідомий американець Карсон Джонс, який дав справжній бій Бруку, продемонструвавши його справжній рівень. І тоді британця від першої поразки врятували судді.


Той бій яскраво засвідчив - не такий страшний чорт, як його малюють. Воно й справді так: Брук далеко не найшвидший боксер напівсередньої ваги, йому далеко до того ж Тімоті Бредлі. Не є Брук і найпластичнішим бійцем, а до генія Флойда Мейвезера йому - як до місяця. Є дуже велика підозра, що якби зараз Брук вийшов на суперника хоча б рівня Майдани, то мав би величезні проблеми, а той же Бредлі його б просто декласував.

Та найбільшими недоліками Келла є, вочевидь, неналежна робота ніг і поганенька мобільність корпусу. В'ячеславу потрібно обов'язково звернути на це увагу. А ось в чому небезпечний Келл - так це своїми аперкотами. Одна із його улюблених комбінацій - перевірочний лівий джеб, пірнання при зближенні і "коса-аперкот". Також Келл може дуже жорстко зустріти при чужій атаці, тому заграватися не можна.

Взагалі-то Брук не є щедрим на удари, але і про Сенченка не скажеш, що від нього летять постріли, як від відбійного молотка. Тому сподіватися на те, що судді віддадуть перемогу за очками при менш-більш рівному поєдинку - марна справа. так що Сенченку обов'язково потрібно принаймні спробувати попрацювати на нокаут.

Бернард Хопкінс (53-6-2, 32 КО) - Каро Мурат (25-1-1, 15 КО)

Boardwalk Hall, Atlantic City, Нью-Джерсі, США. Бій за звання чемпіона світу IBF у напівважкій вазі.

"Ви більше не прочуєте про "Ката" (давнє прізвисько Хопкінса). І не побачити, що я схрещую руки як колись. "Кат" пішов у відставку. Тепер я прибулець, тому що я на цьому світі, але сам походжу з іншого. Зараз я в іншій епосі, я пережив багатьох. Я пережив еру Джеймса Тоні, Келлі Павліка, а зараз перебуваю в ері Едріена Бронера і Денні Гарсії", - так про себе сказав Хопкінс напередодні бою із Каро Муратом.

6207_hop6.jpg (246.16 Kb)

Дослідженням феномену Хопкінсу, думаю, пізніше займуться науковці, а зараз можемо лише повторити те ж, що і перед останнім поєдинку БіХопа проти Теворіса Клауда: це не той суперник, який здатен перемогти Бернарда, у цьому протистоянні його може перемогти хіба що його вік. Але якщо попереднього разу в здоров'яка клауда хоча б були якісь шанси фізично задавити, запресингувати вікового Хопкінса, то в Мурата ми не бачимо взагалі якихось шансів на перемогу. Це посередній боксер і взагалі невідомо, як він став обов'язковим претендентом на бій за звання чемпіона світу IBF. Ну, не вірю я, що Хопкінс з часу своєї останньої зустрічі із Клаудом постарів настільки, аби програти Мурату.

В Каро Мурата не такий вже й сильний удар, до того ж він постійно застоюється на одному місці. А це в поєдинку з боксером класу Хопкінса рівносильно поразці. Досвід боїв із сильними суперниками ми навіть не будемо порівнювати, бо в Мурата окрім Клеверлі таких і не було. Тому з 95-відсотковою ймовірністю прогнозуємо впевнену перемогу Хопкінса. 5% віддаємо на те, що нарешті дасться взнаки вік БіХопа і трапиться якесь диво.


Теги:Келл Брук, В'ячеслав Сенченко, Бернард Хопкінс, Каро Мурат

Новини
Більше новин

Читайте також