Анонс: Шпілька - Молло, Бурсак - Марі-Сент

18:11, 01.02.2013. Новини 3594

/>

Артур Шпілька (12-0-0, 9 КО) - Майк Молло (20-3-1, 12 КО)

UIC Pavilion, Чикаго, США. Рейтинговий двобій у суперважкій вазі.

Непростий період в кар'єрі намічається в Артура Шпільки. Уже сьогодні він вийде в ринг проти американського середняка Майка Молло, а вже за три тижні на нього чекає поєдинок з Кшиштофом Зімночем, з яким він, нагадаємо, побився на прес-конференції.

Але для початку Шпільці потрібно пройти екзамен у вигляді Майка Молло. Не скажеш, що надскладний, але для будь-якого проспекта рано чи пізно може знайтися свій "Росс Пьюрітті або Коррі Сандерс". Тим паче думки Артура зараз, безперечно, пов'язані більше із Зімночем, ніж із Молло. А від банальної недооцінки не застрахований ніхто.

Молло поступається Шпільці насамперед у швидкості та в банальних боксерських навиках. Всім більш менш серйозним суперникам Молло програвав. Але найголовніший мінус Майка - це майже трирічна відсутність у рингу. Цього не скажеш про Шпільку, який виходить в ринг регулярно.

Завдання Шпільки у цьому двобої ускладнюється тим, що йому потрібно не лише перемогти, а й будь-що залишити ринг з найменшими втратами. Всі ми пам'ятаємо, що у своєму попередньому поєдинку Шпілька пропустив потужний панч від Макклайна, який спричинив перелам щелепи. Цього разу допустити подібного Шпілька не може, і проводитиме свій бій, безперечно, з урахуванням цієї ситуації. Про це дуже добре знає й Молло, який, на відімну від Шпільки, не заплановував жодних боїв за три тижні.

Ми прогнозуємо перемогу польського проспекта. Але якою вона буде - сказати важко. Можливий як нокаут на стартовій хвилині першог раунда, так і обережний бій і перемога на картках суддів.

Максим Бурсак (25-1-1, 11 КО) - Жульєн Марі-Сент (34-2-0, 24 КО)

Salle Pierre Scohy, Сен-Дені, Франція. Титул EBU у середній вазі.

Це буде другий виїзд до Франції Бурсака за неповний рік. І всі ми пам'ятаємо, чим завершився перший - поразкою в
Н'Жікама, при чому за всіма статтями. Тому Максим повинен усвідомлювати, що ще одна поразка відкине його на таку далечінь від топових поєдинків, що дорога до них може бути довжиною у всю кар'єру.

Жульєн, звичайно, не дотягує до рівня Н'Жікама, але не будемо забувати, що бій відбуватиметься на території француза, і судді, скоріш за все, будуть на стороні Жульєна при більш менш рівному поєдинку. Тому Максиму, як то і є у сучасному боксі, потрібно бути у виїзному поєдинку на голову сильнішим, якщо він розраховує на перемогу в бою, який може протривати усі 12 раундів. А такий варіант є дуже навіть ймовірним, якщо брати до уваги, що ні він, ні Марі-Сент не є типовими нокаутерами. Не будемо також забувати, що Марі-Сента ніхто не бив уже більше трьох років, і після останньої поразки він провів 13 переможних боїв.

Перед боєм Бурсак пригадав, що готуючись до поєдинку з Браяном Верою, він спарингував з Жульєном, і за його словами, а також спогадами його тренера Сергія Гордієнка, виглядав переконливіше від француза. Але то були спаринги, а це буде реальний бій.

Будемо вірити у перемогу Максима. Для цього йому потрібно бути значно активнішим, ніж він був у протистоянні з Н'Жікамом.


Теги:Артур Шпілька, Майк Молло, Кшіштоф Зімноч, Максим Бурсак, Жульєн Марі-Сент

Новини
Більше новин

Читайте також