Анонс: Траут - Альварес, Біденко - Шпілька, Фьюрі - Каннінгем

18:02, 19.04.2013. Новини 3551

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/2002_41813fury00t.jpg />

Сауль Альварес (41-0-1, 30 КО) - Остін Траут (26-0-0, 14 КО)

Сан-Антоніо, США. Бій за звання чемпіона світу за версіями WBC, WBA у другій напівсередній вазі.

Для вболівальників Сауль Альварес - явний фаворит у цьому протистоянні. А для експертів - фаворит, але далеко не явний. Звичайно, в іще дуже молодого, але вже і доволі досвідченого мексиканця є багато сильних якостей, які він з успіхом може використати проти Траута. Але і в американця є свої козирі, які для мексиканця можуть стати проблемою.

Хто в ринзі буде агресором, працюючи при цьому першим номером, стало ясно одразу після підписання контракту на бій. "Канельо", безперечно зі стартовим гонгом захопить центр рингу, і пресингуватиме Остіна до останньої секунди бою. Мекс вміє і любить це робити. Але тут буде одна відмінність від попередніх поєдинків Сауля: американець ні в чому йому не поступатиметься у плані атлетизму, і задавити однією фізикою, як це було в попередньому поєдинку проти Хосесіто Лопеса, не вдасться. Тут потрібні будуть влучні удари, а якщо точніше, то багато влучних ударів. Особливо це стосується першої половини поєдинку, і думати "Канельо" повинен не лише про "скальп", але й про корпус опонента. Думаю, що у мексиканця буде кілька планів на бій. Один з них - це швидкий нокаут, другий - це навантажити торс американця бодіпанчами, а вже у другій половині поєдинку добити втомленого суперника. Але здійснити це буде не так легко, як це здається з першого погляду.

Бо Траут є доволі грамотним боксером. Своїм попереднім боєм проти Мігеля Котто, явно переважаючи свого суперника в габаритах, Остін довів, що може покладатися не лише на грубу фізичну силу, але й перебоксувати бійця топ-рівня. Окрім того, більший розмах рук та лівостороння стійка можуть стати для "Канельо" загадкою, на розгадку якої може і не вистачити 12-ти раундів. Тиждень тому ми вже бачили, як вмілий лівша переміг явного фаворита бою. Так, Траут нижчий за рівнем від Рігондо та й удар у нього слабкіший, якщо, звичайно, проектувати на рівень вагової категорії. Але і "Канельо", попри його зірковість, не настільки небезпечний, як Донейр у вазі суперпівня.

Одним словом, буде цікаво, адже обом боксерам є що запропонувати супернику у ринзі. Наш прогноз - перемога Альвареса за очками.

Тайсон Фьюрі (20-0-0, 14 КО) - Стів Каннінгем (25-5-0, 12 КО)

Медісон Сквер Гарден, Нью-Йорк. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Небитий британський супертяж-скандаліст Тайсон Фьюрі дуже ризикує, підписавши контракт на бій з боксером такого плану, як Каннінгем. Бо може не лише записати першу одиничку у графі "поразки", але й залишитися дурнем в очах глядачів.

Можна і до ворожки не ходити, аби передбачити картину бою. Каннінгем сяде на велосипед, і не встане з нього, поки не завершиться бій. Це, звичайно, якщо Фьюрі його звідти не зіб'є. Стів вміє не лише відбігати весь поєдинок, але й зробити це грамотно і з користю для себе, тобто перемогою. Шанси на це у нього великі. Бо якщо значно швидший і координованіший Адамек по суті не виграв у Стіва (їхній другий бій завершився скандальною перемогою Томаша), то у Тайсона Фьюрі є ще менше шансів.

2002_41813fury00t.jpg (231.63 Kb)

Перебоксувати впевнено і без питань американця Фьюрі навряд чи вдасться. Потрібно сподіватися на свої габарити і потужність удару. Якщо британцю вдасться прикластися, то Канінгем може і поплисти. Ми всі добре знаємо, що американець неодноразово бував у нокдаунах та нокаутах. І підборіддя у нього ще у тяжах не відрізнялося бетонністю. Про суперважкий дивізіон годі й казати.

Тому тут інтрига головна у тому, чи вдасться Канінгему відбігати від британця усі 12 раундів і при цьому "вколоти" візаві значно більшою кількістю влучних ударів. Бо просто більше разів влучити у суперника - це ще не гарантія перемоги. Канннінгем про це повинен знати, як ніхто інший: в попередньому поєдинку з Адамеком у нього вкрали перемогу.

Цей бій цікавий насамперед тим, що зустрічаються боксери абсолютно різних стилів. І переможе той, хто краще зможе адаптуватися під свого суперника. Ми думаємо, що Каннінгем не просто не дасть влучити по собі настільки сильно, що це загрожуватиме нокаутом. А за очками він британця переможе.

Артур Шпілька (13-0-0, 10 КО) - Тарас Біденко (28-5-0, 12 КО)

Жешув, Польща. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Попри те, що польський проспект є фаворитом цього бою, від Тараса Біденка можна чекати в будь-який момент сюрпризу. Ми пам'ятаємо, що він виходив явним андердогом у боях із Валуєвим і Чарром, але нічим не поступався в тих боях фаворитом.

Шпілька і сам визнає, що Біденко не такий вже й легкий суперник. Сподіваємося, що наш співвітчизник зможе скласти Артуру проблеми, і можливо навіть й перемогти.


Теги:Сауль Альварес, Остін Траут, Стів Каннінгем, Тайсон Фьюрі, Артур Шпілька, Тарас Біденко

Новини
Більше новин

Читайте також