Анонс: Бій тренера Кличка, Демарко проти Бронера і прогулянка для Фроча

15:19, 16.11.2012. Новини 3689

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/60722101512842241-600.jpg />

Сет Мітчелл (25-0-1, 19 КО) - Джонатан Бенкс (28-1-1, 18 КО)

Boardwalk Hall, Atlantic City, Нью-Джерсі, США. Півфінальний поєдинок за право битися з чемпіоном WBC у суперважкій вазі.

Важко на щось розраховувати, якщо ти замість цільової підготовки займався чимось іншим. Зараз ми говоримо про Джонатана Бенкса, який, як відомо, ще тиждень тому готував у якості головного тренера українця Володимира Кличка до протистояння з Маріушем Вахом. Минув лише тиждень, і ось уже самому Бенксу доведеться вийти в ринг.

Звичайно, це досвідчений і розумний боксер (недарма ж його покійний Стюард назначив своїм фактичним спадкоємцем на посаді тренера Кличка). Мабуть, Бенкс все ж провів таку-сяку підготовку до бою. Але навряд чи цього вистачить у поєдинку з одним з найперспективнішим супертяжів планети Сетом Мітчеллом. Якому, до того ж, Бенкс помітно поступається в габаритах.

Є велика підозра, що Джонатан у разі поразки від Мітчелла завершить свою кар'єру боксера і зосередиться на тренерській роботі. Тим паче він вже отримав схвальні відгуки після свого першого поєдинку у якості наставника Кличка. Бо в нього є доволі однозначний вибір: або кар'єра боксера, і невідомо як там буде далі, або вже готова робота принаймні на кілька років з одним з найкращих боксерів у світі незалежно від вагової категорії. Скоріш за все за роботу з Кличком Бенкс і гроші отримуватиме більші, ніж у якості діючого бійця. Та ще й якщо добре піде, то Бенкса чекає хороше тренерське майбутнє.

А в цьому поєдинку ми прогнозуємо перемогу Мітчелла за очками. Мабуть, і в Джонатана будуть вдалі моменти, але їх виявиться недостатньо для перемоги.

Едріен Бронер (24-0-0, 20 КО) - Антоніо Демарко (28-2-1, 21 КО)

Boardwalk Hall, Atlantic City, Нью-Джерсі, США. Бій за звання чемпіона світу WBC у легкій вазі.

"Спадкоємець Мейвезера" - саме так, і ніяк інакше називають сьогодні Едріена Бронера. Та й він і сам без зайвої скромності каже, що після відходу Флойда та Менні Пакьяо збирається стати не лише №1 у сучасному, але й абсолютно першим за всю історію боксу.

60722101512842241-600.jpg (79.26 Kb)

Таланту Едріену і справді не позичати. Хто бачив його виступи, той підтвердить, що він уже є віртуозом найвищого рівня. Кілька років - і його ставитимуть в один ряд З Роєм Джонсом і Флойдом Мейвезером. Але хороша техніка - це лише маленька частинка величі. Він може стати Мейвезером або Джонсом, а може - Назімом Хамедом або ж Андре Берто. Поки що все йде до того, що це може бути якраз другий варіант. Бо Мейвезер став тим, ким він є лише помноживши свій талант на титанічну працю. Принаймні Флойд ніколи собі не довзоляв провалювати офіційну процедуру зважування, як це було з Бронером у його попередньому поєдинку. До речі, ніхто не гарантує, що Едріен і цього разу вкладеться у ліміт легкої ваги.

А цього разу на нього очікує поєдинок з поки що найважчим суперником у його кар'єрі. Антоніо Демарко далеко до навиків Бронера, але це досвідчений боєць, який здатен спустити американця з небес на землю. Одного разу Едріен вже нарвався на такого воїна - Даніеля Понсе де Леона - і тоді раптом для всіх виявилося, що він не такий хороший з себе, як його малюють. Свою останню поразку Демарко отримав в бою з покійним уже нокаутером Едвіном Валєро, хоча проблеми венесуельцю він тоді створив. Сподіватимемося, що і цього разу Демарко дасть бій супернику, якого небезпідставно вважають фаворитом. Тут ми і побачимо чим підкріплені амбіції Бронера.

Карл Фроч (29-2-0, 21 КО) - Юсеф Мак (31-4-2, 17 КО)

Capital FM Arena, Ноттінгем, Великобританія. Бій за звання чемпіона світу IBF у суперсередній вазі.

Як би там не намагався Фроч допомагати розкрутці бою своїми заявами про силу Мака, усі чудово розуміють, що американець для Карла буде таким собі англійським сніданком: з'їв і забув про нього. В Юсефа немає нічого, що він може протиставити Фрочу. Він поступається силою удару, швидкістю, напористистю і досвідом, хоча і сам має за плечима кількох сильних суперників.

В рідному Ноттінгемі Фроч, на нашу думку, легко нокаутує Мака. Для нього це розминочний бій напередодні "Року реваншів", як уже встигли охрестити журналісти 2013-й для Фроча. Бо в планах британця взяти реванш у Ворда і Кесслера, а також дати його згідно контрактних зобов'язань Лучіану Буте.


Теги:Сет Мітчелл, Джонатан Бенкс, Адріан Бронер, Антоніо ДеМарко, Карл Фроч, Юсеф мак

Новини
Більше новин

Читайте також