Анонс: Влодарчик - Чахкієв, реванш Бенкс - Мітчелл та Бронер - Маліньяджі

12:42, 21.06.2013. Новини 4021

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/-s749.jpg />

Кшиштоф Влодарчик (47-2-1, 33 КО) - Рахім Чахкієв (16-0-0, 12 КО)

Палац спорту "Динамо", Москва, Росія. Бій за звання чемпіона світу WBC у важкій вазі.

Буквально вчора проскочила інформація про те, що Влодарчик погодився приїхати в Москву, оскільки йому пообіцяли дуже хороший гонорар. Хоча це і без того було зрозуміло: інакше з якого б то такого дива поляку у статусі чемпіона світу пертися в лігво і без того небезпечного суперника?

По-суті, Влодарчик чудово розуміє, що йому потрібно зробити щось таке, як кілька тижнів тому Гільєрмо Джонс у поєдинку із Денисом Лєбєдєвим. При приблизно рівному перебігу бою йому ніколи не віддадуть перемогу за очками. Повірити у те, що Чахкієв побуває у нокауті також важко, хіба буде якась травма, як, наприклад, у Лєбєдєва. Або просто бути на голову вищим і переконливішим за суперника, хоча це буде це теж зробити не так вже й легко. Адже Рахім Чахкієв далеко непростий суперник. Я б навіть сказав дуже складний.

-s7.jpg (33.94 Kb)

Мало того, що росіянин має чудову любительську кар'єру, яка увінчалася золотом Олімпійського Пекіну, так ще й у професіонали він взяв із собою чи не найголовніший козир - потужний удар. Піти в рубку Влодарчику буде невигідно, тому що Рахім практично без варіантів його там переламає. Залишається одне-єдине: бути швидшим і влучнішим за суперника.

Окрім питання потужності удару, Кшиштофу доведеться вирішувати ще дві складні проблеми: по-перше, Рахім є шульгою і з радістю цим користається. А по-друге, росіянин любить працювати, що називається, по усім поверхам. І дуже часто надпотужні удари по корпусу стають фундаментом його перемог. Якщо Влодарчик нахапається таких бомб від суперника, вже від середини поєдинку він стане легкою мішенню для Чахкієва.

Але росіянин не настільки ідеальний, як це може здатися на перший погляд. По-перше, його можна і потрібно "провалювати": бо стиль ведення бою Рахіма передбачає деяку втрату швидкості через потужністю ударів. Хоча Влодарчика і не назвеш надшвидким бійцем, все ж він є дуже в'язким і незручним боксером. який може нав'язати свій бокс. Можна і не сумніватися, що Влодарчик буде багато і часто в'язати свого візаві у клінчах, і намагатися пробивати через руку, як він це вміє.

Одним словом, сьогодні у Москві буде цікаво. Ми невеликим фаворитом все ж вважаємо саме Чахкієва, якому обов'язково повинні допомогти і рідні стіни.

Джонатан Бенкс (29-1-1, 19 КО) - Сет Мітчелл (25-1-1, 19 КО)

Barclays Center, Бруклін, Нью-Йорк, США. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Це буде довгоочікуваний реванш, а перший поєдинок цих суперників завершився дуже несподіваною, якщо не сказати сенсаційною перемогою тренера Володимира Кличка. Тоді Мітчелл виходив у ранзі явного фаворита, але поліг від ударів Бенкса вже у другому раунді.

Перед реваншем Сет знову є фаворитом. На його боці неймовірна фізична сила, удар, агресія і ще ряд факторів. На боці Бенкса - боксерська мудрість та досвід праці з одним з найкращих тренерів в історії боксу Еммануелем Стюардом.

seth-mitchell-rkout-3.jpg (35.63 Kb)

Перший двобій - це типовий приклад, коли тактично-виважений бокс переміг грубу силу. Мітчелл, виходячи у ринг, навіть не приховував, що прийшов суто за нокаутом. За це і поплатився. Бо, як виявилося, не такий вже у Бенкса й слабкий удар, а в Мітчелла - не така вже й міцна щелепа.

Навряд чи з того часу щось особливо змінилося. Мітчеллу уже 31 рік і його вже не перевчиш. Майбутній поєдинок за своїм змістом нагадуватиме перший: Мітчелл буде агресором, а Бенкс діятиме другим номером. Якби не було першого бою, то мало б хто дав Джонатану бодай шанс. А так ми всі бачили, що він здатен не лише тренувати, а й сам зможе завдати проблем будь-кому.

Якщо у цьому протистоянні Мітчелл програє, то він може попрощатися з мріями на чемпіонський бій. Що стосується Бенкса, то його поразка, мабуть, теж означатиме - час зосередитися на чомусь іншому. Наприклад, присвятити себе всього тренерському ремеслу. Тим паче, йому це непогано вдається

Едріен Бронер (26-0-0, 22 КО) - Пол Маліньяджі (32-4-0, 7 КО)

Barclays Center, Бруклін, Нью-Йорк, США. Бій за звання чемпіона світу WBA у напівсередній вазі.

За своєю суттю з боку Едріена Бронера бій із Маліньяджі - це невеликий подвиг, оскільки йому доведеться перескочити одразу через одну вагову категорію і битися одразу за титул чемпіона світу. Тут згадується піковий Рой Джонс-молодший, який провів подібний вдалий трюк із супертяжем Джонні Руїзом.

620oner00t.jpg ( Kb)

Проте якщо розібратися в цій ситуації детальніше, то тут жодного подвигу, а лише ідеальний маркетинговий хід команди Бронера. По-перше, за оцінками аналітиків, Бронер за своїми параметрами - удар, вага, з якою виходить на бій, швидікстю - є типовим представником напівсередньої ваги. По-друге, вибір суперника - також майже ідеальний. Адже чого повинен боятися боксер в першому своєму поєдинку у важчій категорії? Насамперед потужності суперника, до якої ще не встиг звикнути. Але назвати Маліньяджі потужний бійцем язик не повертається. Думаю, що у Бронера уже ударкуди потужніший, ніж у Пола.

Тому якщо співставити всі плюси і мінуси обох боксерів напередодні очного протистояння, то ми побачимо, що в Маліньяджі немає абсолютно нічого, аби "козиряти" перед Бронером. Можливо, за винятком більшої кількості поєдинків із сильними суперниками. Бо що може Пол запропонувати Бронеру? Перестукати його за очками? Це смішно! Нокаутувати? Практично нереально, враховуючи що серед усіх чемпіонів світу у Пола чи не найменший відсоток нокаутів.

Тому найкращим підсумком цього поєдинку для Маліньяджі буде розгромна поразка. В гіршому випадку це буде нокаут. Можливо, перші кілька раундів у Бронера й піде на розкачку та адаптацію у новій для себе вазі, але згодом він візьме бій під свій повний контроль і доведе його до перемоги.


Теги:Едріен Бронер, Пол Маліньяджі, Кшиштоф Влодарчик, Рахім Чахкієв, джонатан Бенкс, Сет Мітчелл

Новини
Більше новин

Читайте також