Анонс: Ворд - Доусон, Абдусаламов, Маклайн, Адамек, Глазков та інші

17:22, 07.09.2012. Новини 3998

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/006ajoseandmatthysseimg-1857.jpg />

Андре Ворд (25-0-0, 13 КО) - Чед Доусон (31-1-0, 17 КО)

Oracle Arena, Оукленд, Каліфорнія. Бій за звання чемпіона світу WBA та WBC у суперсередній вазі.

Звичайно, увага українських вболівальників у цей вікенд буде зосереджена на поєдинку Віталія Кличка. Та все ж центральним двобоєм цих вихідних у світі є протистояння Чеда Доусона та Андре Ворда - один з найочікуваніших поєдинків цього року. Ще рік тому спеціалісти оцінювали б шанси обох бійців, як приблизно рівні. А, можливо, Доусон був би навіть фаворитом. Тепер же все навпаки, бо мало хто сумнівається у перемозі Ворда, який на даний момент входить в десятку р4р. І не виключено, що скоро стане взагалі найкращим боксером світу, незалежно від вагової категорії.

Не скажеш, що бої Андре є надвидовищними. Хто хоче побачити махач - хай подивиться файти Кіркленда, Майдани або ж Брендона Ріоса. Бої Ворда - це для гурманів. Бо Андре робить все дуже чітко, варіативно і лише те, що потрібно для перемоги. Він декласував таких сильних опонентів, як Карл Фроч та Міккель Кесслер, не залишив шансів Сакіо Біці та Артуру Абрахаму. На даний момент Ворд є чи не наймудрішим боксером сучасності, і цим він зі сторицею компенсує далеко не найсильніший удар у своєму дивізіоні. Взагалі важко щось навіть підказати суперникам Андре, придумати якийсь рецепт перемоги над ним. До речі, досить дивно, але бій відбудеться не у напівважкій вазі (рідній як для Ворда, так і для Доусона), а в суперсердній, де Ворд переміг у турнірі Super Six. І це аж ніяк не на користь Доусону.

Але і Чед Доусон був і залишається одним з найкращих боксерів серед професіоналів усіх категорій. Щоправда, останнім часом його позиції дещо похитнулися. Чудова серія перемог над Адамеком (коли той ще був напівтяжем), Тарвером (двічі), Мендозою, Гленном Джонсоном завершилася сенсаційною поразкою від маловідомого тоді Жана Паскаля. Потім ще була не надто яскрава перемога над румуном Діакону і два якихось дуже непереконливих бої з дідусем Бернардом Хопкінсом. Доусон начебто переміг у другому протистоянні (перше зарахувале як таке, що не відбулося), але в багатьох ця звитяга викликала чималі сумніви. БіХоп взагалі вважає, що його тоді обікрали. Ця не надто вдала серія Доусона триває вже два роки, і більшість спеціалістів схиляються до думки, що Чед просто перестав прогресувати, і його суперники під нього підлаштувалися.

Одним словом, Доусону для перемоги над Вордом потрібно буде показати найкращого себе, хоча і цього може не вистачити. Тому ставимо на виграш Ворда за очками за підсумками усіх раундів.

Лукас Матіссе (31-2-0, 29 КО) - Айосе Олусегун (30-0-0, 14 КО)

Hard Rock Hotel and Casino, Лас-Вегас, США. Бій за звання чемпіона світу у суперлегкій вазі WBC.

Нігерієць Олусегун хоч і не має поразок у своєму рекорді, та все ж не є фаворитом цього бою. А все через те, що в суперниках у нього дуже серйозний і жорсткий панчер. В останньому своєму двобої Матіссе розбив Умберто Сотто, і тепер по праву вважається одним з найсильніших бійців свого дивізіону. Ну, принаймні, найнебезпечнішим - це точно. "Двійка" у графі "поразки" - це скоріше грабіж суддів, що відбувся під час поєдинків Матіссе з далеко не слабкими Джудою і Александером.

006ajoseandmatthysseimg-18.jpg (43.83 Kb)

Олусегун навіть й близько не має досвіду зустрічей з такими суперниками, як Матіссе. Але й він може стати для аргетинця сюрпризом. Пластичний, гнучкий (хоч і без яскраво вираженого нокаутуючого удару) Айосе є типовим представником африканської школи боксу. Для нього головне завдання - це не потрапити під удар Матіссе. Якщо так і станеться, то шанс у нігерійця все ж є.

Та ми вважаємо, що Матіссе нокаутує Олусегуна не пізніше середніх раундів.

Магомед Абдусаламов (15-0-0, 15 КО) - Джаміль Макклайн (41-12-3, 24 КО)

СК "Олімпійський", Москва, Росія. Рейтинговий бій у суперважкій вазі.

"У нього руйнівної сили удар. Мені мало доводилося бачити бійців з таким потужним панчем", - так охарактеризував свого суперника Джаміль Макклайн. А цей хлопець справді бачив багатьох потужних бійців за свою кар'єру, в тому числі й Володимира Кличка, якому програв нокаутом.

Звичайно, Магомед є фаворитом у цій парі, хоча суперник з таким іменем - це перший у кар'єрі російського супертяжа. Але і в Макклайна гармата - мало не покажеться. Якщо не вірите - спитайте в Артура Шпільки, який хоч і переміг американця, та завершував поєдинок кілька місяців тому зі зламаною щелепою. Тому ті, хто вірить у дива можуть поставити на Макклайна.

Але ви повинні також зрозуміти, що найкращі часи Джаміля давно позаду. І навіть тоді він не був у кагорті найкращих. А зараз поважний вік (42 роки), не надто хороша фізична форма, не найміцніша в історії боксу борода (а це важливо у бою з таким панчером, як Магомед) та ще й малий проміжок часу після останнього бою зі Шпількою. Думаємо, він стане легкою здобиччю для Абдусаламова: нокаут не пізніше третього раунду

Томаш Адамек (46-2-0, 28 КО) - Тревіс Вокер (39-7-1, 31 КО)

Prudential Center, Нью-Джерсі, США. Рейтинговий поєдинок у суперважкій вазі.

Нищівна поразка річної давності від нашого Віталія Кличка не зламала Томаша. Він продовжує виходити на ринг, перемагати і сподіватися на ще один шанс. Тобто чемпіонський поєдинок. Цього разу він зустрінеться з таким собі середнячком - американцем Тревісом Вокером. Всі свої найважливіші поєдинки Тревіс програв. Але завдяки останній перемозі над доволі відомим австралійцем Калі Міеном Тревіс став цікавий в якості розминочного матеріалу для топових боксерів.

380.jpg (34.37 Kb)

Адамек повинен проходити Вокера хоча б на одному лише класі. Якщо Томаш цього не зробить, то йому нічого далі робити у супертяжах.

В'ячеслав Глазков (12-0-0, 9 КО) - Костянтин Айріх (23-6-2, 17 КО)

СК "Олімпійський", Москва, Росія. Рейтинговий бій у суперважкій вазі.

Нежданно-негадано цей поєдинок опинився під загрозою зриву. А все тому, що Айріха зловили на вживанні заборонених препаратів в травневому бою з Солісом. Якщо матчу не відбудеться, то Глазкова у цій ситуації відверто шкода, бо у нього бій зривається не вперше. Згадаймо, як не так давно він повинен був битися із Семюелем Пітером, але нігерієць так і не приїхав до Москви.

Якщо ж поєдинок таки відбудеться, то ми не сумніваємося у перемозі Слави. Він є більш технічним і тактично грамотним боксером. До того ж Айріх зізнався, що останнім часом більше тренується сам, а це не може не позначитися на підготовці боксера. Прогнозуємо перемогу Глазкова за очками.

Окремо читайте анонс бою Віталій Кличко - Мануель Чарр.


Теги:Андре Ворд, Чед Доусон, Лукас Матіссе, Айосе Олусегун, Костянтин Айріх, В'ячеслав Глазков, Магомед Абдусаламов, Джаміль Макклайн, Томаш Адамек, Тревіс Вокер

Новини
Більше новин

Читайте також