Хроніки війни: Епічні протистояння Маркес - Васкес (ВІДЕО)

18:03, 26.10.2012. Новини 3576

/>

Завтра в Мехіко відбудеться поєдинок у вазі суперпівня між двома ветеранами рингу - Рафаелем Маркесом (41-7-0, 37 КО) та Крістіаном Міхаресом (46-6-2, 21 КО). Битва двох старих воїнів, у якій невеликим, та все ж фаворитом є Рафа Маркес.

Анонсуючи цей поєдинок ми спеціально не зупиняємося на тому, хто ж в результаті вийде з нього переможцем. Це зрештою, уже не так важливо, бо навряд чи Рафаель чи Крістіан ще претендуватимуть на щось серйозне у своїх кар'єрах. Багато спеціалістів взагалі уже кілька років тому радили Маркесу, який дуже попсував своє здоров'я у протистояннях з Васкесом, завершити свій шлях в боксі. Але гаряча кров солдата рингу продовжує кипіти у жилах мексиканця, хоча тіло уже не встигає за швидкістю думки.

Замість традиційного анонсу, які ми для вас публікуємо щотижня, цього разу ми пропонуємо вам переглянути чотири бої між Рафаелем Маркесом та Ісраелем Васкесом. На рівні з багатосерійними боями Гатті - Ворд, Кастільйо - Корралес, ці протистояння поповнили золоту колекцію епічних протистоянь світового боксу минулого десятиліття.

Одним словом... приємного вам перегляду.
Теги:Рафаель Маркес, Ісраель Васкес, Крістіан Міхарес

Новини
Більше новин

Читайте також