Кличко vs Вах: Анонс бою

17:06, 10.11.2012. Новини 5343

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/461754777.jpg />

Володимир Кличко (58-3-0, 51 КО) - Маріуш Вах (27-0-0, 15 КО)

O2 World Arena, Гамбург, Німеччина. Бій за звання чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у суперважкій вазі.

Відома у всі часи аксіома боксу: коли зустрічається двоє хороших боксерів, то перемагає більший із них. А хто перемагає, коли зустрічаються двоє однакових за габаритами суперників? Здебільшого той, який є кращим боксером. Щоправда, не завжди.

10 листопада на ринг в німецькому місті Гамбург Володимир Кличко вийде у статусі явного фаворита, але чим ближче до бою, тим менше експертів пророкують легку прогулянку для нього. Мабуть, Кличку і справді доведеться нелегко.

461754777.jpg (44.76 Kb)

Отож, козирі Ваха. Потужність - тут він якщо і не випереджає Кличка, то принаймні не сильно поступається. До речі, над цим компонентом Маріуш доволі серйозно попрацював на початку свого тренувального табору і помітно "підтягнув" свою "фізику". Вік: двоє останніх суперників Володимира були в похилому, як для боксерів віці. Вах же знаходиться у самому розквіті сил. Голод до перемог: багатьох попередніх опонентів Кличків звинувачували у тому, що вони виходять в ринг лише за гонораром. Маріуш Вах явно не схожий на такого. Його мета - це пояси, на яких потім можна буде заробити в рази більше. А також можливість увійти в історію у статусі бійця, який побив Володимир Кличка на піку його кар'єри. Потужність, жага перемог та вік - це сукупність тих факторів, які роблять Ваха не фаворитом, але дуже небезпечним суперником Кличка.

Переваги Кличка. Досвід: тут і рівняти нема чого. Ось двох його останніх суперників - Томпсона та Мормека - нещадно критикують. Але у Ваха навіть таких не було! А що тоді казати про рівень усієї опозиції обох бійців. Атлетизм: якщо у плані потужності Кличко і Вах приблизно однакові, то у плані атлетизму, балансу тіла, координації Кличку просто немає рівних у цілому дивізіоні, і Вах у цьому компоненті і близько не стояв. Швидкість: подивіться на відеоролик, на якому Кличко і Вах працюють на пневматичній груші - і ви самі все зрозумієте. А ще краще перегляньте нарізку боїв обох суперників. Є велика підозра, що Девід Хей, який програв Кличку в одні ворота, від Ваха не пропустив би жодного удару (якщо б, звичайно, захотів). Техніка: практично усі спеціалісти критикують Кличка за його небагатий, м'яко кажучи, технічний арсенал під час боїв. Джеб, джеб, правий прямий, лівий боковий, джеб, джеб, джеб... Але ж це все доведено до автоматизму та ідеалу! У Ваха ж немає жодного елементу, який би помітно вирізняв його серед інших. Багато речей він справді робить на високому рівні, але не більше.

5255-n.jpg (29.89 Kb)

Але є один фактор, який точно не на користь Кличка. Такого монстра, таку "машину для вбивства" з Кличка зробила людина, якої вже ніколи не буде у його кутку рингу. Ми не можемо сказати, що Кличко буде гіршим від цього. Бо ми просто цього не знаємо. Адже Володимир так давно не виходив на бій без Еммануеля Стюарда, що ми уже практично й забули про ті часи. Багато західних спеціалістів цінність Стюарда для Кличка визначали насамперед у плані психології . Менні, як ніхто інший міг допомогти Кличку у кризовий момент (як, наприклад, у першому бою із Семом Пітером), або ж коли потрібно зарядити свого підопічного на конкретний раунд або ж епізод (згадайте, як Кличко 11 раундів бігав за Едді Чемберсом, а після накачки від Стюарда в дванадцятому ефектно його нокаутував). Для Володимира цей поєдинок буде дуже важливим у плані характеру. Якщо він зможе ефектно та ефективно перемогти Ваха, якщо він не зламається у складний момент, то Менні там - на Небесах - може усміхнутися із задоволенням і почуттям виконаного обов'язку. Бо його багаторічна робота тоді буде не даремною.

У Кличка може бути кілька варіантів для розвитку подій цього вечора. У Ваха є тільки один. Перебоксувати Володимира - це мало реально, якщо взагалі можливо. Сподіватися на разовий нокаутуючий контрудар - так можна прочекати весь бій. Тому у нього є лише один шлях до перемоги: робота першим номером, постійний силовий пресинг і величезна кількість викинутих ударів. І то бажано не далі, ніж із середньої дистанції. В іншому випадку Володимир його не поспішаючи, без особливого ризику просто розбере на запчастини. А потім у пізніх раундах не виключено, що й нокаутує.

Наш прогноз на бій - перемога Кличка на картках усіх трьох суддів за підсумками 12-ти раундів.

Читайте також:

Кличко vs Вах: Порівняння останніх суперників (+ ВІДЕО)

Кличко vs Вах: Уся історія підготовки боксерів (+ 82 ФОТО)

Кличко vs Вах: Коментарі та прогнози спеціалістів


Теги:Володимир Кличко, Маріуш Вах

Новини
Більше новин

Читайте також