Переписати історію: Анонс бою Ломаченко - Салідо

14:08, 28.02.2014. Новини 5729

http://24boxing.com.ua/uploads/images/boxers/box-es-salido4-576-600.jpg />

Василь Ломаченко (1-0-0. 1 КО) - Орландо Салідо (40-12-2, 28 KO).

Alamodome, Сан-Антоні, Техас, США. Бій за титул чемпіона світу WBO у напівлегкій вазі.

В суботу 1 березня (за українським часом це буде уже неділя), ми маємо усі шанси стати свідками направду історичної події: у разі перемоги над Орландо Салідо Василь Ломаченко завоює титул чемпіона світу уже у другому своєму поєдинку на професійному рингу. І це буде світовий рекорд! Якщо хтось не знав, то теперішній рекорд належить тайцю Саенсаку Муангсуріну, який свій титул чемпіона здобув у третьому поєдинку. Сталося це у далекому 1975 році.

Можливо, зі сторони це й виглядає легко, але насправді, це дуже сміливий вчинок зі сторони Василя та його команди. Адже який би не був титулований в аматорах боксер, наскільки би він не був сильним, при переході у професіонали він неодмінно стає учасником "програми звикання" до нових реалій, яка зазвичай триває роками. Так було зі всіма менш більш титулованими аматорами: Рой Джонс, Флойд Мейвезер, Андре Ворд - та будь-хто. Тому прагнення Ломаченка вийти на бій за титул уже у своєму другому бою - це маленький боксерський подвиг.

Та навіть попри відсутність досвіду, спеціалісти, букмекери і прості вболівальники беззаперечним фаворитом вважають саме українського феномена. У нього колосальна перевага ледь не у всіх компонентах, які так чи інакше впливають на підсумковий результат, окрім хіба що вище зазначеного досвіду у профі. Швидкість рук і робота ніг - це просто не до порівняння (за цими показниками з Ломаченком взагалі мало хто може зрівнятися у сучасному професійному боксі), тактична грамотність і боксерська школа - тут також наче небо і земля. Арсенал дій і фізична готовність - і тут явна перевага на боці українця. Питання залишаються лише по силі удару і характеру. Але сила удару - це не кілограми і кілоджоулі, а те, як ти його можеш донести його до суперника. І тут, скоріш за все, перевага також у Ломаченка.

box-es-salido4-6-600.jpg (58.66 Kb)

А ось чого не відбереш у Салідо - це характер і сила духу. Якщо ви чули про такий тип боксера як "справжній мексиканський воїн", то Салідо є ідеальним його втіленням. Огріхи тактичної підготовки або недостатнього технічного арсеналу Орландо сповна компенсовує неймовірною працездатністю та волею до перемоги. Він не здасться ніколи, буде "ловити" головою купу ударів, але далі йтиме вперед, шукаючи деколи навіть найпримарнішого шансу на успіх. І не так вже й рідко добивається цього успіху у боях, в яких до їхніх початків був явним андердогом. З ним не було легко нікому - Юріоркісу Гамбоа, Майкі Гарсії, Хуану Маунелю Лопесу або Хуану Мануелю Маркесу. Найбільш показовим з цього переліку є два протистояння із Лопесом: там пуерториканець двічі був явним фаворитом, але Салідо його просто зламав в рингу.

Не секрет, що на свою брутальну силу та постійний пресинг Салідо орієнтується і в бою із Ломаченком. В ідеалі для нього - це з мінімальними втратами для свого організму затягнути бій за екватор - у сьомий, восьмий і особливо одинадцятий та дванадцятий раунди. Там, де Ломаченко по-суті, ніколи й не був. З надією, що українець дасть слабину, не зумівши правильно та раціонально розподілити свої сили на весь бій. І це практично єдине, на що може розраховувати мексиканець.

1381672343-06-600.jpg (58.33 Kb)

У Василя куди ж більше можливостей, що робити у цей вечір. Найкращий варіант - це вирішити всі питання у першій половині бою. Для цього потрібно бути хоча б менш більш щедрим на удари, і особливо тут цінуються удари в печінку. В арсеналі Ломаченка є хороший лівий в корпус, і це вже відчув перший опонент українця у професіоналах Хосе Рамірес, який був жорстко нокаутуваний ударом саме туди. Василь дуже думаючий бокскер, тому у разі, якщо він раптом побачить, що сили закінчується, або не дай Боже якогось ушкодження, він включиться в економ-режим і з мінімальними затратами має завершувати бій на свою користь (хоча знаючи "фізуху" Ломаченка - такий варіант дуже і дуже мало ймовірний). Це не дуже сподобається публіці, але це буде куди краще, ніж поразка.

Наш прогноз на бій - впевнена перемога за очками Василя Ломаченка.


Теги:Василь Ломаченко, Орландо Салідо

Новини
Більше новин

Читайте також